Amatorzy – podsumowanie sezonu [zdjęcia]

14.05.2017

Nasi Amatorzy zakończyli kolejny sezon. Podopieczni trenera Sebastiana Steinera mogą go uznać za całkiem udany, choć nie udało się obronić mistrzostwa Polski amatorów. Na osłodę zostaje bardzo cenne zwycięstwo w amatorskiej lidze śląskiej, oraz udane występy w zagranicznych turniejach. Zapraszamy do obejrzenia wybranych zdjęć z sezonu 2016/17.

Wyprawa do Białegostoku i udział w 16 MPA zakończył się w ćwierćfinale (przegrana po karnych), co ostatecznie dało naszym 5 miejsce w Polsce:

Niebiesko-czerwoni okazali się natomiast najlepsi w Śląskiej Amatorskiej Lidze Hokeja zdobywając złote medale, po bardzo wyrównanych play-offach:

W Bytomiu odbyła się ponadto ceremonia zakończenia ligi ŚALH, tj. uroczyste wręczenie medali, wyróżnień, oraz mecz towarzyski pomiędzy zwycięzcą ligi – Polonią, a drużyną „gwiazd” złożoną z czołowych graczy innych ekip. Nasz zawodnik Michał Kamuda zdobył najwięcej punktów (bramki + asysty) w fazie zasadniczej ligi, natomiast nagrodę MVP otrzymał inny bytomianin – Darek Leś:

Warto też podkreślić znakomite w tym sezonie występy naszej drużyny na arenie międzynarodowej: na turnieju w niemieckim Straubing – 1 miejsce, oraz w czeskim Kravare – 2 miejsce:

W imieniu Amatorów dziękujemy za wsparcie wszystkim kibicom i sympatykom drużyny. Do zobaczenia w przyszłym sezonie!
Specjalne podziękowania należą się również Małgosi Hofman za poświęcony czas na obsługę foto i tysiące zdjęć.

prepared by sid & kofa ice hockey freaks