Jak zacząć…?

Nabór młodych hokeistów

Klub hokejowy KH Polonia Bytom poszukuje chłopców i dziewcząt w wieku 4-7 lat. Zapraszamy do Nas. Nieważne, że dziecko nie potrafi jeździć na łyżwach. Pod okiem profesjonalnych trenerów nauczymy podstaw jazdy na łyżwach. Wasze dziecko spędzi aktywnie czas, zyska nowych przyjaciół oraz doświadczy treningowych wyzwań.
Nie przegap okazji! Zostań hokeistą Polonii Bytom.

Kiedy mogę przyjść?

W zakładce Plan (w menu górnym) znajdziecie zajęcia pt. „Nabór” i to właśnie na te zajęcia należy się udać, bieżące informacje dotyczące zajęć znajdziecie także na: grupie facebook’owej minihokeistów i naboru KH Polonii Bytom, ponadto szczegółowe informacje dotyczące naboru uzyskasz pod numerem telefonu:
501 946 805 – Robert Pawłowski
605 469 041 – Tomasz Pawłowski
600 040 936 – Sławomir Budziński

Czego potrzebuję?

Biorąc udział w zajęciach musisz posiadać kask (na początek może być kask narciarski lub rowerowy), przydatne też są ochraniacze na łokcie i kolana (mogą być „rolkowe”, rowerowe itp), w zimie ciepłe ubrania, zawsze rękawice zimowe oraz najważniejsze łyżwy hokejowe (nie kupuj plastikowych łyżew z klamrami, bo to zbędny wydatek). Istnieje możliwość wypożyczenia kasku oraz łyżew hokejowych, a gdy dziecko nauczy się podstaw jazdy na łyżwach, możliwe jest wypożyczenie sprzętu hokejowego.

Dla kogo zajęcia?

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od 4 lat.

Organizacja treningu

Dzieci ubierają się w szatni. Na lodzie, dzieci dzieli się na grupy w zależności od wieku i umiejętności. Zajęcia trwają około 1 godziny. Każda grupa ma swojego Trenera.

WAŻNE !!!

Żaden z Trenerów nie oczekuje od dziecka super zdolności łyżwiarskich, najważniejsze jest to by dziecko stawiając pierwsze kroki na lodzie stopniowo opanowało umiejętność jazdy na łyżwach.

prepared by sid & kofa ice hockey freaks