Trwają nabory do Akademii Przedszkolaka Polonii Bytom!

16.01.2024

Choć sezon hokejowy w pełni, drzwi do Akademii Przedszkolaka sekcji hokeja na lodzie są ciągle otwarte! To niepowtarzalna szansa dla dzieci od 5. roku życia na rozpoczęcie swojej pełnej radości i nauki przygody z hokejem. Warto już dziś przekonać się, jak wspaniałe mogą być pierwsze kroki na lodzie, pełne uśmiechu, zabawy i rozwijania pasji do sportu.

Hokejowa Akademia Przedszkolaka BS Polonii Bytom nie tylko wprowadza najmłodszych w tajniki hokeja na lodzie, ale stawia również na kreatywną naukę podstaw jazdy na łyżwach poprzez interaktywne i rozwijające zabawy. Dzieci odkrywają nie tylko radość z gry w hokeja, ale również zdobywają pewność siebie na lodzie, ucząc się w otoczeniu pełnym wsparcia i zrozumienia.

„Zapraszamy serdecznie do naszej Akademii! Nie ma znaczenia, czy dziecko potrafi jeździć na łyżwach – żaden z trenerów tego nie oczekuje. Pod okiem profesjonalistów najmłodsi adepci nauczą się podstaw jazdy na łyżwach, a także spędzi aktywnie czas, zyska nowych przyjaciół oraz doświadczy treningowych wyzwań. Stawiając pierwsze kroki na lodzie stopniowo opanujemy umiejętność jazdy na łyżwach” – mówi Robert Pawłowski, trener BS Polonii Bytom, koordynujący Akademię Przedszkolaka 

Dlaczego warto wybrać naszą Akademię?

 • Profesjonalna kadra szkoleniowa: doświadczeni trenerzy posiadają nie tylko umiejętności trenerskie, ale również zdolność budowania pozytywnego środowiska, sprzyjającego rozwojowi dzieci.
 • Rozpoczęcie Przygody z Hokejem od Najmłodszych Lat: dzieci od 5. roku życia są serdecznie zapraszane do wzięcia udziału w programie. To doskonała okazja, aby w bezpieczny
  i przyjazny sposób wprowadzić najmłodszych w świat hokeja na lodzie.
 • Nowoczesna infrastruktura: treningi odbywają się na nowoczesnym Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów. Dzięki infrastrukturze treningowej, zapewnione zostały doskonałe warunki do nauki i rozwijania umiejętności hokejowych. Lodowisko spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, co pozwala dzieciom bezpiecznie rozwijać swoją pasję do jazdy na lodzie.
 • Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu: dbałość o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników, poprzez zapewnienie odpowiednich warunków szkoleniowe i nadzoru podczas zajęć.
 • Różnorodność zajęć: zajęcia w Akademii Przedszkolaka skupiają się nie tylko na nauce podstaw hokeja, ale przede wszystkim na rozwijaniu umiejętności jazdy na łyżwach poprzez kreatywne i angażujące zabawy. Najważniejsze jest, aby każde dziecko czuło się komfortowo na lodzie.
 • Zajęcia Ogólnorozwojowe na Sali Gimnastycznej: program hokejowej Akademii Przedszkolaka obejmuje również zajęcia ogólnorozwojowe na sali gimnastycznej, które wspierają rozwój koordynacji ruchowej, siły mięśniowej oraz umiejętności ogólne niezbędne dla prawidłowego rozwoju najmłodszych uczestników.
 • Przyjazna atmosfera: na zajęciach panuje atmosfera pełna wsparcia i zrozumienia,
  co sprawia, że każde dziecko czuje się swobodnie i jest zmotywowane do dalszej nauki.

Jak się zapisać?

Szczegółowe informacje na temat zapisów można uzyskać kontaktując się telefonicznie z sekretariatem spółki Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o. 32 288 08 88 bądź trenerem Robertem Pawłowskim 501 946 805. Podczas rozmowy udzielone zostaną niezbędne szczegóły organizacyjne zajęć dla najmłodszych członków hokejowej Akademii Przedszkolaka.

prepared by sid & kofa ice hockey freaks