Amatorzy z 2 miejscem w Czechach!

22.11.2016

Karmaš Cup 2016 - Kravare

Nasza drużyna Amatorów w dniach 11-13.11.2016 wzięła udział w międzynarodowym turnieju towarzyskim drużyn amatorskich Karmaš Cup 2016 w Krawarzach (Czechy), gdzie zajęła 2 miejsce!

ADH Polonia Bytom wraz z finalowym rywalem - Karmas Cup 2016 w Kravare

Do rywalizacji przystapiło dziewięć drużyn: z Czech, Słowacji oraz Polski. Nasz zespól rozegrał cztery spotkania: trzy w grupie (dwie wygrane i porażka), a następnie mecz o pierwsze miejsce. W finale Poloniści musieli uznać wyższość przeciwników – Makovci Bratysława.

Wyniki meczów z udziałem Amatorów Polonii:
1. ADH Polonia Bytom – TMHL CHEMIK KĘDZIERZYN/KOŹLE 10:1
2. ADH Polonia Bytom – RP AUTO BRATISLAVA 6:3
3. ADH Polonia Bytom – ULIČNÍCI PRESSBURG BRATISLAVA 4:7
4. ADH Polonia Bytom – MAKOVCI BRATISLAVA 2:3

Skład niebiesko-czerwonych:
S.Ćwienczek, T.Pietrzyk, G.Doruch, M.Kamuda, A.Kociołek, P.Łysy, A.Rajca, M.Świerniak, B.Błasiak, K.Hofman, G.Kaczyński, Ł.Kamuda, D.Leś (C), T.Mróz, M.Poniatowski, R.Rzenno, R.Sikora, T.Strzecha, J.Tkacz, M.Tkacz, M.Tymczyszyn. Trener S.Steiner.

  • Karmas Cup 2016
  • Karmas Cup 2016
  • Karmas Cup 2016
  • Karmas Cup 2016
  • Karmas Cup 2016
 

W tym turnieju liczyła się przede wszystkim dobra zabawa, oraz możliwość konfrontacji z innymi ekipami. Zawody zorganizowane były w znakomitym ośrodku treningowym BulyArena, a gościem specjalnym był Milan Novy, świetny przed laty hokeista Czechosłowacji, m.in. król strzelców Pucharu Świata (Canada Cup 1976r.), czy mistrz świata z 1976 roku z Katowic.

Poniżej krótka relacja video z turnieju (z lokalnej czeskiej telewizji):

– – –

Teraz Amatorzy wracają do rozgrywek Śląskiej Amatorskiej Ligi Hokeja, gdzie nastąpi druga runda (rewanżowa) fazy zasadniczej. Po pierwszej rundzie nasza drużyna zajmuje 1 miejsce w grupie A, z bilansem czterech zwycięstw i jednego remisu. Terminarz i wyniki można znaleźć w dziale Amatorzy/Mecze.

prepared by sid & kofa ice hockey freaks