Mistrzostwa Polski CLJ

21/04/2016

Od wtorku 19 kwietnia w Nowym Targu odbywają się finały Mistrzostw Polski Centralnej Ligi Juniorów. Nasza drużyna pod wodzą trenera Mariusza Puzio przeszła rundę grupową odnosząc 3 zwycięstwa i pewnie z pierwszego miejsca awansowała do sobotniego półfinału, w którym w samo południe zmierzy się z Unią Oświęcim. W drugim półfinale zagra GKS Jastrzębie z Zagłębiem Sosnowiec.

19/04/2016

TMH Polonia Bytom – UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 6:3 (3:0, 3:3, 0:0)

1:0 Iwo Sroka – Łukasz Krzemień (12:43)
2:0 Iwo Sroka – Kacper Kapłon (17:14)
3:0 Łukasz Krzemień – Iwo Sroka – Kamil Filip (19:09)
4:0 Paweł Zygmunt – Patryk Jóźwik – Szymon Mularczyk (23:58)
5:0 Kamil Filip – Łukasz Krzemień – Iwo Sroka (24:45)
5:1 Piotr Naparło – Maksymilian Bednarz (25:38)
5:2 Piotr Naparło – Karol Michalski (26:13)
6:2 Kacper Kapłon – Kamil Falkenhagen (27:52)
6:3 Piotr Naparło – Patryk Chmura (35:58)

Sędziowali: Michał Baca – Katarzyna Zygmunt, Grzegorz Cudek
Minuty karne: 6 – 4
Strzały: 38 – 22

Polonia: Robaszkiewicz (n/g Kozica) – Falkenhagen, Sroka; Krzemień, Filip, Mazur – Kawka, Domogała; Martyniak, Wcisło, Kapłon – Jachym, Ledwoń; Anklewicz, Maciejczyk, Mularczyk – Kołodziej; Gajdzik, Zygmunt, Jóźwik.

Niedźwiadki: Hućko (n/g Wojciechowski) – Kiwior, Bednarz; Naparło, Chmura, Michalski – Lewicki, Sokalski; Kopyściański, Hulewicz, Fal – Szukała; Barszcz, Dybowski, Ptak.

20/04/2016

UKS Zagłębie Sosnowiec – TMH Polonia Bytom 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

0:1 Kacper Kapłon (36:40)
0:2 Kamil Filip – Łukasz Krzemień (58:41)
0:3 Łukasz Krzemień – Iwo Sroka (59:30)

Sędziowali: Robert Długi – Mateusz Niżnik, Katarzyna Zygmunt.
Minuty karne: 6 – 8
Strzały: 34 – 21

Zagłębie: Czernik (n/g Pasek) – Janus, P. Sikora; Gniewek, Bernacki, Jarosz – Musialik, Horzelski; K. Sikora, Pędraś, Woźniak – Gzik, Stupnytskyi; Gorzycki, Rabenda, Goździewicz – Grędel, Bartnik, Oleksy.

Polonia: Robaszkiewicz (n/g Kozica) – Falkenhagen, Mazur; Krzemień, Filip, Sroka – Kawka, Kołodziej; Martyniak, Wcisło, Kapłon – Jachym, Domogała; Mularczyk, Jóźwik, Zygmunt – Ledwoń; Maciejczyk, Gajdzik, Anklewicz.

21/04/2016

TMH Polonia Bytom – MUKS Naprzód Janów 9:4 (0:3, 6:0, 3:1)

0:1 Daniel HOŁDOWICZ – Dawid MUSIOŁ (5:06)
0:2 Hieronim SZOŁTYS (13:20)
0:3 Bartosz Kosmęda – Adam RAJSKI (17:07) 5/4
1:3 Kacper Kapłon – Szymon Mularczyk (23:47) 5/4
2:3 Łukasz KRZEMIEŃ – Iwo SROKA (25:09) 5/4
3:3 Robert GAJDZIK – Damian MACIEJCZYK (30:57)
4:3 Adam KOŁODZIEJ – Kamil FILIP (31:32)
5:3 Patryk JÓŹWIK – Paweł ZYGMUNT – Szymon Mularczyk (36:27)
6:3 Kacper Kapłon – Grzegorz MARTYNIAK – Tomasz WCISŁO (39:16)
7:3 Kamil FILIP – Łukasz KRZEMIEŃ – Iwo SROKA (47:31) 5/4
7:4 Szymon SKRODZIUK – Hieronim SZOŁTYS (49:00)
8:4 Grzegorz MARTYNIAK – Kacper Kapłon – Tomasz WCISŁO (58:03)
9:4 Robert GAJDZIK – Łukasz KRZEMIEŃ – Iwo SROKA (59:17)

Sędziowali: Robert Długi – Krzysztof Worwa, Maciej Gąsienica-Makowski.
Minuty karne: 12 – 44
Strzały: 40 – 30

Polonia: Robaszkiewicz (n/g Kozica) – Falkenhagen, Mazur; Krzemień, Filip, Sroka – Kawka, Kołodziej; Martyniak, Wcisło, Kapłon – Jachym, Domogała; Mularczyk, Jóźwik, Zygmunt – Ledwoń; Maciejczyk, Gajdzik, Anklewicz.

Naprzód: Nowak (n/g Rafalski) – Musioł, Bujok; Małopolski, Szołtys, Skrodziuk – Kosmęda, Kowalski; Grzegorczyk, Niedźwiedź, Rajski – Bizacki, Plewnia; Wróbel, Duży, Hołdowicz – Dytkowicz, Gwiozda, Krzysztofek.

Pozostałe mecze Grupy A

19/04/2016

UKS Zagłębie Sosnowiec – MUKS Naprzód Janów 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)

20/04/2016

MUKS Naprzód Janów – UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 0:5 walkower

na lodzie do 47:29 było 2:6 (0:0, 1:5, 1:1) Mecz zweryfikowany jako walkower 5:0 na korzyść UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok gdyż w 47:29 obaj bramkarze Naprzodu Janów doznali kontuzji.

21/04/2016

UKS Niedźwiadki Sanok – UKS Zagłębie Sosnowiec 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Mecze Grupy B

19/04/2016

UKH Unia Oświęcim – MKS Sokoły Toruń 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
MMKS Podhale Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie 2:3 po karnych (0:1, 0:0, 2:1 – 0:0, k. 0:1)

20/04/2016

MKS Sokoły Toruń – JKH GKS Jastrzębie 6:5 po dogrywce (1:2, 2:1, 2:2 – 1:0)
UKH Unia Oświęcim – MMKS Podhale Nowy Targ 5:2 (0:1, 1:1, 4:0)

21/04/2016

JKM GKS Jastrzębie – UKH Unia Oświęcim 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
MMKS Podhale Nowy Targ – MKS Sokoły Toruń 8:3 (2:2, 4:1, 2:0)

Tabela grupy A

L.p.DrużynaM.Pkt.Bz/Bs
1.TMH Polonia Bytom3918:7
2.UKS Zagłębie Sosnowiec366:6
3.UKS NiedŸźwiadki Sanok339:8
4.MUKS Naprzód Janów306:18

Tabela grupy B

L.p.DrużynaM.Pkt.Bz/Bs
1.JKH GKS Jastrzębie3611:10
2.UKH Unia Oœświęcim3611:5
3.MMKS Podhale Nowy Targ2412:11
4.MKS Sokoły Toruń2210:17

Półfinały

Sobota, 23 kwietnia 2016:
12:00 – TMH Polonia Bytom – UKH Unia Oświęcim
15:00 – JKM GKS Jastrzębie – UKS Zagłębie Sosnowiec

mecz o III miejsce

Niedziela, 24 kwietnia 2016:
12:00 – mecz o III miejsce

Finał

Niedziela, 24 kwietnia 2016:
15:00 – finał

Bezpośrednią relację na żywo ze wszystkich meczów Mistrzostw Polski Juniorów w Nowym Targu można śledzić za pośrednictwem portalu HokejFan.pl

prepared by sid & kofa ice hockey freaks