Turniej Barbórkowy za nami! Gorące podziękowania dla sponsorów!

12.12.2023

Tradycja Turnieju Barbórkowego powróciła w tym roku do Bytomia. W ciągu dwóch dni 8 zespołów zmierzyło się ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych: U16 i U14. Zwycięzcą sobotnich starć została drużyna Cracovii, która w finałowym starciu pokonała bytomskich hokeistów, natomiast dzień drugi należał do zespołu z Havirzova. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a sponsorom dziękujemy za wsparcie, bez którego całe przedsięwzięcie nie mogłoby mieć miejsca.

Oprócz Pucharu dla zwycięskiej drużyny, którego sponsorem podczas obu dni była KASA Centrum, najlepsi zawodnicy każdego ze spotkań mogli liczyć na narody w postaci voucherów do wykorzystania w sklepach naszego kolejnego sponsora – firmy Sportrebel. Nie zabrakło również upominków dla zawodników wyróżniających się na tle innych na przełomie całego turnieju – został wybrany najlepszy bramkarz, obrońca, napastnik oraz MVP Turnieju Barbórkowego.

Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w jeszcze większym składzie i po raz kolejny wspólnie będziemy pielęgnować mocno zakorzeniony w śląskiej, hokejowej tradycji turniej!

prepared by sid & kofa ice hockey freaks