Z miłości do ludzi i motoryzacji – poznaj Diagnocar.

06.04.2023

Szybki jak Mikołaj Kociszewski zmierzający w kierunku tercji przeciwnika. Podążający do wyznaczonego celu jak Szymon Kiełbicki najeżdżający na bramkę rywala. Zwrotny jak Tomasz Grobelkiewicz w bramce niebiesko-czerwonych. Inteligentny jak nasz kapitan-inżynier Piotr Bajon. Wygodny jak krzesełka na trybunach bytomskiego lodowiska. Bezpieczny niczym spotkania Polonii Bytom dla zgromadzonych kibiców. Dla jednych lepiej, kiedy jest nowoczesny, dla drugich tradycyjny – zupełnie jak Lodowisko w Bytomiu. O czym mowa? Chyba wszyscy już wiecie!

„Jeśli samochód nie sprawia przyjemności, to nie można go określić tym mianem.” – z tym cytatem zgodzą się chyba wszyscy fani motoryzacji. Oczywiście, są osoby, dla których samochód to tylko możliwość przemieszczenia się w punktu A do punktu B. Niemniej, miłość do własnego pojazdu jest często uczuciem, które trudno jest pojąć i wytłumaczyć. Często słychać porównania, że dla właścicieli samochód jest niczym innym, niż kolorowy ogon dla pawia. Dbają o niego, upiększają, udoskonalają. Chcą żeby był najszybszy, najlepszy – inwestują w niego swój czas, pieniądze i właśnie w nim lokują swoje uczucia. Kto zadba lepiej o warstwę zewnętrzną i jednocześnie jest w stanie przeprowadzić przegląd wewnętrzny naszego „cacka” niż nasz sponsor – Diagnocar! Pierwszy człon nazwy nierozerwalnie jest połączony z początkiem historii firmy, więc skupimy się na drugim członie – CAR. Bo to właśnie z pasji do motoryzacji i samochodów powstają takie przedsiębiorstwa.

C JAK CIĄGŁY ROZWÓJ

Firma Diagnocar to przede wszystkim nowoczesne stacje diagnostyczne. Co mają w swojej ofercie? Między innymi okresowe badania techniczne pojazdów, ale również dodatkowe badania techniczne. Pierwsza Stacja Kontroli Pojazdów powstała w Piekarach Śląskich już w 1998 – następnym krokiem było otwarcie Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Bytomiu. Na dzień dzisiejszy funkcjonują dokładnie 4 stacje diagnostyczne (3 na terenie naszego miasta). Chcąc ciągle udoskonalać świadczone usługi nasz sponsor Diagnocar zatrudnia wyszkolonych i doświadczonych diagnostów. Stacje wyposażone są w nowoczesne urządzenia kontrolne, posiadające aktualne certyfikaty, które poddają okresowym przeglądom. 2019 rok był przełomowy – to właśnie wtedy powstała pierwsza bezdotykowa myjnia Diagnocar – dostępna 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

A JAK AKTYWNA DZIAŁALNOŚĆ W SIECI

Nasz sponsor oprócz powyżej przedstawionych usług jest niezwykle przystępnym edukatorem w tematach motoryzacji – nawet dla opornych! Na ich stronie internetowej w zakładce AKTUALNOŚCI można znaleźć wiele pomocnych artykułów dotyczących m.in.: wymiany płynów w samochodach, tematu gaśnic i ich legalizacji, obowiązkowego wyposażenia samochodu czy przeglądu stanu amortyzatorów. To kompleksowe kompendium wiedzy; znajdziemy tam odpowiedzi na różne, spędzające nam sen z powiek pytania. Równocześnie w bardzo przystępny sposób przekazują swoją wiedzę za pośrednictwem social mediów przy wykorzystaniu najnowszych trendów i narzędzi. Popularne „rolki”, zabawne grafiki, czy głosowania za pośrednictwem reakcji na portalu Facebook – nasz sponsor Diagnocar robi to dobrze!

R JAK RÓŻNE UDOGODNIENIA

 W XXI wieku elastyczność technologiczna i ciągły rozwój w tym zakresie jest niezwykle ważny, jeśli firma chce nadal funkcjonować na rynku. Firma Diagnocar dostosowując się do klientów oferuje kolejne udogodnienia. Myjnie samoobsługowe dostępne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę wyposażone są w kasy fiskalne – wystawienie faktury jeszcze nigdy nie było tak proste! Dodatkowo, każda z nich posiada możliwość płatności kartą płatniczą oraz kartą lojalnościową (wielokrotnego użytku) – warto zaznaczyć tę opcję, to świetny pomysł na prezent dla motoryzacyjnego pasjonata lubiącego zadbać o swój pojazd! Przy doładowaniu jej kwotą powyżej 100zł otrzymujemy bonus w wysokości 10%. Na samych myjniach znajdziemy opcję, pod nazwą „aktywna piana”, która upora się nawet z najbardziej opornymi zabrudzeniami na lakierze! Poszukiwania miejsca, w którym zadbacie o swój samochód z należytą starannością zakończone! Diagnocar zrobi to najlepiej w mieście.

prepared by sid & kofa ice hockey freaks