Lokalna marka gwarantem najwyższej jakości usług. Poznaj naszego sponsora – Microchip.

23.03.2023

O sukcesie sportowca czy drużyny decyduje nie tylko aspekt fizyczny. Oczywiście, nikt tutaj nie umniejsza przygotowaniu motorycznemu zawodników i wpływie ich ciężkiej, fizycznej pracy przez cały rok, na rezultat końcowy. Nie można zapomnieć jednak, jak ważna w budowaniu świadomości zespołu, jej prawidłowego funkcjonowania i rozwoju jest bezproblemowa komunikacja i przepływ informacji. Informacje zwrotne od trenera, analiza rozegranych spotkań, rozmowy między zawodnikami, możliwości przestudiowania gry przeciwnika, dostęp do wszystkich informacji ze świata sportu i danej dyscypliny – to elementy niezwykle ważne w trakcie przebiegu sezonu i całej ścieżki rozwoju zawodnika czy zespołu. Trudno wyobrazić sobie rozwój dyscypliny sportowej, również hokeja, bez stałego i ciągłego dostępu do najnowszych technologii. Sport ewoluuje, coraz częściej miesza się z warstwą technologiczną gospodarki, wyciągając z niej dużo dobrego dla siebie.

Niezwykłe możliwości w tych kategoriach daje nam Internet. O ile większą ilością zasobów dysponują trenerzy i zawodnicy. O ile łatwiej i prościej komunikować im się ze sobą korzystając z dobrodziejstw technologii. Ostatnie lata, a szczególnie okres pandemii pokazał, jak ważnym elementem naszego życia jest Internet. Stały kontakt, ciągle pogłębiana skarbnica wiedzy, nieograniczona możliwość rozwoju poprzez dostęp do różnorodnych materiałów w każdym momencie dnia i z każdego miejsca na świecie. W gronie wielu firm operujących usługami Internetowymi, a przy okazji telewizyjnymi czy telekomunikacyjnymi twardo na rynku funkcjonuje nasz sponsor – firma Microchip. To lokalna marka, która niezmiennie od lat dostarcza mieszkańcom miasta i okolic powyższe usługi dbając o brak wykluczenia technologicznego. To właśnie dzięki ich działalności przepływ informacji jest możliwy, przez co wpływają znacząco na komfort i rozwój swoich odbiorców. I choć człon MICRO związany jest z nomenklaturą branżową – dla nas istota działalności firmy jest zdecydowanie MAKRO. Skupmy się zatem na części CHIP.

CH JAK CHĘĆ ROZWOJU

W 2023 roku nie wystarczy zaoferować swojemu odbiorcy podstawowych usług i przysłowiowego „minimum”. Firma musi iść z duchem czasu i dostosowywać się do bieżących trendów. Nie może zapominać również, że zmienia się przeznaczenie korzystania z Internetu czy telewizji. Dziś to już nie tylko niezbędne narzędzie do pracy i podstawowych działań. To też rozrywka, czas wolny, rozwój intelektualny. Idąc za bieżącymi trendami Internet daje nam dostęp do wszelkiego rodzaju platform streamingowych czy komunikatorów, co wymaga od usługodawców stałego polepszania oferty. Nasz sponsor, Microchip, jest tego doskonale świadom. Coraz to szersza, stale ulepszana oferta odpowiada na potrzeby nawet najbardziej zaawansowanych technologicznie „freaków”, których działalność w sferze ONLINE jest większa niż u przeciętnego użytkownika. Świadomość siły takich marek jak Netflix, Youtube, Viaplay czy HBO MAX w obecnym czasie pozwala naszemu partnerowi dostosowywać swoje usługi względem tego, jak mają być użytkowane. Stale rosnąca siła technologii nie pozostaje przez nich niezauważona. Podążają za nowościami, idą w kierunku szybkiego rozwoju, nie stoją w miejscu. To działania, które i my bardzo sobie cenimy!

I JAK INNE USŁUGI

Choć to właśnie Internet jest w dzisiejszych czasach numerem 1 jeśli chodzi o przesył informacji czy szybkość ich dostarczania, nie można zapomnieć o innych przekaźnikach. Firma Microchip idąc ciągle do przodu i odpowiadając na zapotrzebowanie jakie kształtuje rozwój społeczności nie zapomina o tych, dla których tempo rozwoju jest zdecydowanie wolniejsze. To właśnie dlatego oprócz dostaw Internetu w swojej ofercie mają także usługi telekomunikacyjne jak telewizja czy telefon. To wszystko w pakietach, które można dostosowywać do siebie, w zależności od naszych indywidualnych potrzeb. Firma Microchip oferuje konfigurator pozwalający zainteresowanym stworzyć dogodny plan dla siebie. To klient decyduje czego chce, na jakich warunkach. Dodatkowo niezwykle ważnym elementem jest pomoc przy aktywacji pakietów, a także stały kontakt z konsultantami w razie awarii. Microchip działa lokalnie, robiąc wielkie rzeczy dla swoich odbiorców. Każdy traktowany jest indywidualnie, z równie wielką starannością.

P JAK POCHODZENIE

Już nie pierwszy raz na łamach naszej strony pada stwierdzenie, jak niezwykle ważne jest pochodzenie firmy, jej korzenie i początki. Jako klub stawiający bardzo mocno na wartości lokalne, mocno przywiązany do społeczności miasta i będący jej ważną częścią Polonia Bytom stara się współpracować z podmiotami lokalnymi. Dlaczego warto stawiać na firmy lokalne, takie jak Microchip? Chociażby dlatego, że kto lepiej będzie znał rynek wokół nas, niż właśnie oni? Firmy lokalne są blisko tego, co się dzieje, działają na bieżąco, są w stanie obserwować i reagować. Ma to niezwykle ważny wpływ również na długość i jakość współpracy, co można zaobserwować na naszym przykładzie. Lokalna działalność napędza to, co dzieje się w mieście, mając realny wpływ na jego rozwój. Dodatkowo, powstanie małych, lokalnych biznesów często motywowane jest potrzebą serca i pasją – to dwa wyznaczniki, pod którymi podpisuje się jednocześnie Microchip i hokejowa Polonia Bytom.

prepared by sid & kofa ice hockey freaks