Nie „który”, a „KERY”. Restauracja zmieniająca oblicze gastronomii – czyli poznaj KERY BURGER.

02.02.2023

W dzisiejszych czasach wyjście do restauracji dla sporej ilości osób stało się luksusem. Pędzące w górę ceny nie zawsze nastrajają pozytywnie do przysłowiowego stołowania się „na mieście”. Niemniej, kult jedzenia poza domem jest nadal bardzo silny. Jadąc do największych miast na świecie, takich jak Wenecja, Paryż, Barcelona czy Madryt przywita nas z pewnością widok zapełnionych po ostatni stolik małych i dużych restauracji, w których toczy się życie okolicznej społeczności i turystów. Jedzenie poza domem to swojego rodzaju rytuał, który wprowadza w nasze życie odrobinę ekscytacji. Oczywiście, po drugiej stronie medalu są również nieugięci fani domowych posiłków w swoich czterech ścianach. No bo gdzie będzie smaczniej, niż u mamy czy żony? I choć jedni i drudzy na jedzenie maja zupełnie inny pogląd, z pewnością zgodzą się z autorem słów „Nie ma na świecie bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia”

Nasz sponsor i partner, Kery Burger, łączy w sobie każdy z powyższych elementów. To klient decyduje, czy smakiem soczystych burgerów i aromatycznej kawy będzie ekscytował się w domowych pieleszach czy wśród miejskiego gwaru ulicy Żołnierza Polskiego w Bytomiu. W obu przypadkach nie zabraknie jednego: miłości do jedzenia. Nieskomplikowane menu, duże porcje i świeże składniki – po prostu autentyczność. Stawiamy na to my i stawia na to nasz partner!

K JAK KERY, CZYLI CO WYBRAĆ?

Nazwa lokalu może sugerować co w nim znajdziemy. Nie będzie to oczywiście niezgodne z rzeczywistością jaka nas zastanie po przekroczeniu progu ich punktu na gastronomicznej mapie Bytomia. Choć znajdujące się z nazwie BURGERY są głównym elementem menu Kery, to na nich ta przygoda z jedzeniem się nie kończy. Otwierany o wczesnych godzinach porannych lokal serwuje aromatyczne kawy, które można złapać w dłoń w drodze do pracy czy szkoły oraz pożywne śniadania. No bo kto nie chciałby rozpocząć dnia od śniadaniowego iście amerykańskiego bajgla z jajkiem sadzonym i bekonem? Wyselekcjonowany wybór burgerów również może przyprawić o lekki zawrót głowy – w końcu trudno zdecydować się na jednego. Pulled Pork Spicy, a może wersja z camembertem rozpływającym się w ustach? Na któregokolwiek nie padnie wybór, jesteśmy pewni – będziecie wracać tylko po więcej i więcej. Tortille, frytki, czy dla tych bardziej dbających o linię, zdrowe sałatki, urozmaicają ofertę naszego sponsora.

E JAK EKSPRESOWA DOSTAWA

Niejednokrotnie można spotkań się z niepochlebną opinią o lokalach gastronomicznych, które oferując dowóz jedzenia nie do końca radzą sobie z tą opcją. Jedzenie przyjeżdża zimne, niezgodne ze złożonym zamówieniem czy po prostu niesmaczne. Nie tym razem. W KERY BURGER serwowany streetfood z dowozem jest na najwyższym poziomie, czasem aż trudno uwierzyć jak gorące przyjeżdża zamówienie. Nie chcemy jednak posiłkować się własną opinią, która ze względu na oczywiste powiazania może być wypaczona. Podpieramy się jednak w tych osądach słowami klientów lokalu. Pozwolimy sobie zacytować kilka, które z łatwością znajdziemy w Internecie: „zamówienie bardzo szybko dostarczone”, „czas realizacji 5/5”, „zamówienie złożone na 2 godziny przed terminem przyjechało punktualnie mimo znacznej odległości”. Najlepszą opcją będzie jednak złożenie zamówienia i przekonanie się samemu. No bo co może być lepszego, niż gorący burger z frytkami dowieziony pod same drzwi po kilku godzinach na lodowisku?

R JAK RÓŻNE USŁUGI DODATKOWE

Restauracja KERY BURGER należy do grupy PO DRODZE, która na swojej stronie wita nas hasłem „zmieniamy oblicze gastronomii”. Czy rzeczywiście tak jest? Poza restauracjami KERY BURGER w Bytomiu i Siemianowicach grupa PO DRODZE oferuje szereg innych usług. Należy do nich chociażby catering eventowy. Oczywiste jest jak ważne w organizacji wszystkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych są punkty gastronomiczne. Zadbanie o pełne brzuchy wszystkich zaangażowanych w event osób jest kluczowe dla ich samopoczucia i końcowej oceny. Plenery, festiwale, pikniki, imprezy, prywatne wesela – to właśnie tam czują się jak przysłowiowe ryby w wodzie. W każdym miejscu są w stanie zaparzyć perfekcyjną kawę, nakręcić watę cukrową czy rozbudzić kubki smakowe gorącym popcornem. Słodkie stoły, coraz bardziej popularne na wszelkiego rodzaju spędach również są domeną grupy. O ich zdolnościach w działaniach plenerowych przekonała się nie raz m.in. piłkarska Akademia BS Polonii Bytom, a efekty współpracy znajdziecie na social mediach Akademii.

Y JAK… NO BEZ PRZESADY.

OD INICJATYWY DO WYKONANIA.

Może odrobinę przewrotnie, ale na samym końcu skupmy się na tym, jak to wszystko się zaczęło. Mix odwagi, szalonej wizji i miłości do kawy, pomieszany z naturalną potrzebą stworzenia takiego miejsca w Bytomiu pchnął właścicieli „Po Drodze” do otwarcia pierwszego punktu. Dziś pod ich szyldem funkcjonują już dwa lokale, a kawa zrobiła taką furorę w świecie gastronomii, że serwowana jest w punktach partnerskich na terenie całej Polski. W Bytomiu w ich ofercie znajdziecie ponad 160 odmian kawy, a bazę stanowi mieszanka Arabici i Robusty. Nie sposób nie wspomnieć tu o kawie BYTOMIANKA, tak często towarzyszącej największym wydarzeniom w naszym mieście. Również klub Polonia Bytom posiada swoją, limitowaną serię m.in. na 103 urodziny klubu czy wydanie świąteczne. Od kubka z kawą po najlepsze, świeże burgery z frytkami i lemoniadą. A wszystko to znajdziecie w jednym miejscu. KERY BURGER – czyli jeden z najsmaczniejszych romansów z jedzeniem, na jaki możecie trafić w okolicy.

prepared by sid & kofa ice hockey freaks