Nauka jazdy na łyżwach z Polonią!

09.02.2023

Nauka jazdy na łyżwach jest wyjściowym elementem, od którego zaczynamy swoją przygodę z lodem. I choć powszechnie wiadomo, że najlepiej jest zacząć jak najwcześniej – nigdy nie jest za późno spróbować swoich sił. Idąc tym tokiem myślenia, chcemy dać szansę każdemu, kto ma ochotę rozpocząć naukę.

Oczywiście, istnieje wiele możliwości nauki, a wiele osób wybiera metodę prób i błędów na własną rękę. Pamiętajmy jednak o tym, że o ile jazda na łyżwach to piękna aktywność, poprawiająca koordynację ruchową i wpływająca na nasze samopoczucia, nieumiejętnie wykonywana może przyprawić sporo problemów. By uniknąć kontuzji i niebezpieczeństwa na tafli warto podstaw nauczyć się pod okiem profesjonalistów. Od najbliższej niedzieli, tj. 12.02, w godzinach 7:30-8:30, oferujemy naukę podstaw jazdy na łyżwach w niewielkich grupach. Pieczę nad zainteresowanymi sprawował będzie trener Andrzej Kapica. Nie zwlekaj i już dziś zdecyduj się na szkolenie w zakresie nauki jazdy z zawodowcem w tej materii.

Chcący wziąć udział w lekcji muszą liczyć się z kosztem 35zł za jedną sesję. Decydując się z góry na komplet 4 treningów cena się zmniejsza do kwoty 120zł, co daje dokładnie 30zł za jedną godzinę lekcyjną. Podkreślamy: LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA.

Więcej informacji znajdą Państwo bezpośrednio u trenera Kapicy dostępnego pod numerem telefonu 795-471-906

* Zakup biletu upoważnia do wejścia na jedną godzinę lekcyjną nauki jazdy na łyżwach. Cena nie obejmuje wypożyczenia łyżew. Każdy uczestnik zobowiązany jest do posiadania kasku ochronnego.

prepared by sid & kofa ice hockey freaks