Poznaj naszego sponsora – Drukarnia Matura!

05.01.2023

Zastanawialiście się kiedyś nad najszybszymi urządzeniami na świecie? Jeśli nie, z ogromną przyjemnością przedstawimy Wam kilka z nich. Ot na przykład, najszybszym samochodem zasilanym energią elektryczną jest IVy. Pojazd skonstruowany przez studentów z Australii osiąga 88km/h. Najszybszy seryjny samolot? Zdecydowanie SR-71 Blackbird. Najszybszy samochód z silnikiem spalinowym? Speed Demon z silnikiem o mocy 1045KM. Najszybszy okręt podwodny? Tutaj wiedzie prym K-162 z napędem atomowym. Zerkając jednak na nasze bytomskie podwórko, warto jednak zwrócić uwagę na drukarnię, w której wszystkie usługi są wykonywane w równie ekspresowym tempie. Poznajcie Drukarnię Matura!

M JAK MARKA GODNA ZAUFANIA

27 lat działalności Drukarni Matura zdecydowanie mówi samo za siebie. Trudno znaleźć na ulicach Bytomia kogoś, kto nie słyszałby o „Maturze” – i wcale nie mowa tu o egzaminie dojrzałości! Powiedzieć, że to marka rozpoznawalna, to jak nie powiedzieć nic. Klienci od lat niezmiennie wybierają ich usługi wiedząc, że to połączenie najwyższej jakości, oszczędności czasu i rodzinnej, miłej atmosfery w każdym z punktów. Drukarnia Matura wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, ciągle poszerzając zakres oferowanych usług, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu jakości, buduje obraz marki godnej zaufania na rynku. Ogrom dobrych opinii wystawionych za pośrednictwem strony Google jest najlepszym potwierdzeniem poprzedniego zdania.

A JAK ATRAKCYJNE OFERTY

Mnogość firm działających na rynku zdecydowanie zaostrzyła konkurencję? Czym zatem Drukarnia Matura może wyróżnić się na tle innych, działających w tym samym zakresie przedsiębiorstw? Oprócz wcześniej wspomnianych lat doświadczeń, nasz sponsor zdecydowanie z roku na rok poszerza wachlarz swoich możliwości. Ekspresowy wydruk zdjęć, największe drukarki laserowe, wydruk zdjęć na dowolnych nośnikach i kształtach to jedne z wielu oferowanych przez firmę usług. Drukarnia Matura oferuje również sprzedaż pieczątek, druk banerów, usługi introligatorskie, wydruk recept czy produkcje kalendarzy różnego rodzaju. Dodatkowym atutem zdecydowanie są ceny, które w zestawieniu z najwyższą jakością, dają atrakcyjne dla klienta połączenie, pozwalające nie tylko go przyciągnąć, ale i zatrzymać przy sobie na lata.

T JAK TRADYCJA

Niezmiennie od lat Drukarnia Matura funkcjonuje na bytomskim rynku. Z biegiem czasu zmieniały się możliwości, jakimi dysponowała firma, jej profil, rozszerzała się działalność, zmieniały lokalizacje. Nie uległy jednak zmianom podstawowe wartości, jakimi kierowała się firma od lat. Historia Drukarni Matura to 27 lat dbałości o najwyższą jakość, wspierania lokalnych firm i przedsiębiorstw,  stawiania na pierwszym miejscu klienta, jego potrzeb i końcowego zadowolenia. Logo z zawadiacko wywróconą literką „M” i biały napis na granatowych tle zna większość (o ile nie wszyscy!) mieszkańców Bytomia. Małe oddziały stacjonarne od lat kojarzone są z miłą, rodzinną atmosferą – co nie jest przypadkiem, bo to właśnie od rodziny wszystko się zaczęło. Ciepłe podejście właścicieli, chęć udzielenia pomocy i witający nas już na wejściu uśmiech pracowników jest domeną Drukarni Matura.

U JAK UDOGODNIENIA DLA KLIENTÓW

Umiejscowienie lokalu Drukarni Matura w Bytomiu może stanowić potwierdzenie słów, o stawianiu na pierwszym miejscu klienta i jego potrzeb. Ulica Moniuszki to idealny punkt wypadowy, zlokalizowany w pobliżu takich miejsc jak dworzec autobusowy, Centrum Handlowe Agora, rynek czy ulica Dworcowa. W okolicy znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Warto również wspomnieć o kolejnych punktach usługowych. Firma Matura wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i powiększając ich bazę utworzyła swoje oddziały w takich miastach jak Piekary Śląskie (2 punkty) oraz Katowice. Swojego przedstawiciela mają również w Województwie Małopolskim, gdzie także sięgają ich działania.

R JAK ROZWÓJ

Marka funkcjonująca tyle lat na rynku, musiała przetrwać wiele zmian systemowych, poradzić sobie z różnymi nastrojami społecznymi, nadążyć za biegiem czasu. Oczywiście, zmiany dosięgnęły także i ich. Cyfryzacja, unowocześnienie procesów i utrzymanie  tempa w wyścigu rozwoju technologicznego pozwoliły Drukarni Matura nadal wieść prym na rynku. Wiemy doskonale, jak ciężkie potrafią być zmiany, jednak elementami stałymi pozostały takie cechy jak: rzetelność, prawdziwość czy lokalny patriotyzm. Niezauważanie zmian, którym wszyscy podlegamy nie jest rozwiązaniem. Sztuką jest nadążanie za zmieniającym się światem i korzystanie z najnowszych technologii, od czego nie stroni firma Matura.

A JAK AMBICJE

Słowo ambicje jest kwintesencją wszystkich poprzednich akapitów. Drukarnia Matura od lat rozwija się, proponując swoim odbiorcom coraz szerszy wachlarz usług. Nie osiada na laurach, ciągle szukając nowych rozwiązań dla firm, urzędów czy klienta indywidualnego. Rozrastający się zasięg ich działań w nowych lokalizacjach również świadczy o nieustającym zapale do pracy. Kolejnym ważnym elementem są inwestycje w nowoczesne sprzęty, pozwalające na spełnienie oczekiwań odbiorców, a także wyprzedzanie konkurencji. Mix tradycji i samodoskonalenia, okraszony sporą dawką uśmiechu i profesjonalnym podejściem sprawia, że to właśnie Drukarnia Matura bryluje na rynku najjaśniej.

prepared by sid & kofa ice hockey freaks