Kolejny rok gramy razem z Orkiestrą, czyli 31. finał WOŚP!

24.01.2023

Styczeń to nie tylko początek Nowego Roku, ale również miesiąc, kiedy wszyscy razem świętujemy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Jak co roku sekcja hokeja włącza się do akcji. Na poczet 31. finału oddajemy w Wasze ręce, drodzy kibice aż 4 licytacje. Co jest ich przedmiotem? Trening z drużynami hokeistek i hokeistów BS Polonii Bytom oraz ich medale!

Czy kiedykolwiek poza założeniem łyżew i uczestnictwem w zwykłej ślizgawce zdarzyło Ci się pójść o krok dalej? Interesują Cię sporty zimowe, całkiem nieźle radzisz sobie na tafli, a hokej nie jest dla Ciebie przysłowiową „czarną magią”? Może czas spróbować czegoś więcej! Chcemy dać Ci tą możliwość!

Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o. wystawia na licytację trening z Mistrzyniami Polski, broniącymi 12 tytułu oraz z hokeistami BS Polonii Bytom występującymi w rozgrywkach MHL! Czas najwyższy spróbować swoich sił w hokeju. Będzie na Ciebie czekać kompletny sprzęt hokejowy, począwszy od kasku, aż po rękawice i kij. Nie jest to jednak największą przyjemnością i najważniejszym elementem wylicytowanego treningu (chociaż wiemy doskonale, że doznania węchowe są tutaj na najwyższym poziomie). Bytomskie „złotka” pod wodzą trenera Dariusza Jędrzejczyka z pewnością zdradzą „smaczki” wprost z hokejowej szatni, podzielą się tajnikami gry oraz podszlifują Twoje umiejętności jazdy na łyżwach. Znalezienie się w boksie z takimi zawodniczkami jak Karolina Późniewska, czyli nasz polski Czerkawski w spódnicy, Patrycja Sfora czy Klaudia Chrapek to nie lada gratka, dla każdego, kto docenia piękno dyscypliny-a w szczególności tej żeńskiej strony sportu.

Bytomscy hokeiści pod wodzą trenera Mariusza Puzio z pewnością zdradzą „smaczki” wprost z hokejowej szatni, podzielą się tajnikami gry oraz podszlifują Twoje umiejętności jazdy na łyżwach. Znalezienie się w boksie z takimi zawodnikami jak Błażej Salamon, Karol Wąsiński czy Piotr Bajon to nie lada gratka, dla każdego, kto choć raz w przeszłości odwiedził starą bytomską „Stodołę”.

Poznanie trenera bytomskiej drużyny również nadaje licytacji „rumieńców”. Popularny „Puzon”, czyli Mariusz Puzio to polski hokeista, reprezentant kraju, olimpijczyk, a obecnie trener.  Uczestniczył w pięciu turniejach mistrzostw świata Grupy B: 1990, 1991, 1993, 1994, 1995 oraz na zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1992 w Albertville. Jest wychowankiem Polonii Bytom, w klubie tym spędził większość kariery zawodniczej. Ponadto przez 10 lat występował w Unii Oświęcim. Od sezonu 2006/2007 grał w Zagłębiu Sosnowiec. W 2008 powrócił do Polonii Bytom. Po sezonie 2008/2009, po którym Polonia została zdegradowana z ekstraklasy, przerwał grę. Od połowy 2019 roku Mariusz Puzio jest szkoleniowcem seniorskiej drużyny BS Polonii Bytom.

Trening odbędzie się na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów w Bytomiu w ustalonym po zakończeniu licytacji, dogodnym dla obu ze stron terminie. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału. Niech Twoja dobroć serca zaprowadzi Cię wprost do boksu bytomskich hokeistek i hokeistów!

LINKI DO LICYTACJI:

prepared by sid & kofa ice hockey freaks