Droga sportowca prowadzi na OLIMP, czyli poznaj kolejnego sponsora!

26.01.2023

W mitologii Greckiej Olimp określany był od zawsze określany jako siedziba bogów. To właśnie na Olimpie, wśród obłoków, greccy bogowie wznosili swoje olbrzymie, pełne przepychu pałace. To właśnie tam romansowali, dywagowali i spędzali czas na obserwacji z góry świata zwykłych śmiertelników, znajdującego się na samym dole. Na Olimpie zasiadali bogowie nieśmiertelni i niezniszczalni. Wierzono również, że ktokolwiek, kto nie jest godny przebywania na szczycie tej góry, każdorazowo podczas próby jej zdobycia, spadał. To nie miejsce ogólnodostępne, do którego wstęp mają nieliczni. Olimp to metafora nadprzyrodzonej siły i witalności. A kto lepiej zadba o siłę i witalność sportowców, jeśli nie Olimp Sport Nutrition.

O JAK ODŻYWKI I SUPLEMENTY

Uprawianie sportu, choć z pewnością obfitujące w olbrzymie ilości plusów, wiąże się niejednokrotnie z minusami. Jednym z nich jest chociażby utrata wielu składników odżywczych przez m.in. wydzielanie potu podczas intensywnych treningów. Czasem trudno wszystkie te brakujące elementy uzupełnić zbilansowaną dietą. Wtedy naprzeciw wszystkim sportowcom wychodzi właśnie firma OLIMP ze swoimi suplementami i odżywkami. Wieloletnie doświadczenie w produkcji pozwoliło im stworzyć ponad 200 wysokiej jakości produktów właśnie dla sportowców (w tym i dla naszych hokeistów). Hokej generuje niezwykle duże straty energetyczne – które potęguje szybkie tempo i ilość zakładanego stroju. Błyskawiczne tempo gry powoduje duże ubytki glikogenu, który musi być na bieżąco uzupełniany. Także i o to zadba nasz sponsor, firma OLIMP.

L JAK LIVE AND FIGHT

Oferta naszego sponsora to nie tylko odżywki czy suplementy diety. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i pozwalając im zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne do uprawiania sportu elementy, firma Olimp stworzyła serię odzieży sportowej i casualowej oraz akcesoria treningowe pod nazwą Live and Fight. To linia ubrań nie tylko dla mężczyzn, ale i dla kobiet. Ich nowoczesny i wpasowany w aktualne trendy design, zróżnicowana kolorystyka i motywacyjne hasła wyróżniają ofertę odzieżową Olimp od innych marek dostępnych na rynku. Dodatkowo, ubrania naszego sponsora modelują sylwetkę, nie pozwalając przejść obojętnie obok osoby, która się na nie zdecydowała. Dostępność tych produktów w sklepach internetowych Olimp Store oraz w sklepach stacjonarnych sprawia oraz ich atrakcyjna cena sprawia, że każdy ma szansę na odrobinę sportowego luksusu.

I JAK INNOWACJE

Rynek od lat przesycony jest wszelkiego rodzaju produktami czy usługami związanymi ze sportem. Trend na bycie „fit”, na zdrowe życie, nie zwalnia tempa i mocno wpływa na naszą codzienność. Nie można ukrywać, że dużą przeszkodą dla wielu, którzy zaczynają swoją przygodę z aktywnościami fizycznymi i zdrowym trybem życia jest czas. W zgiełku i zabieganiu, kiedy każda minuta jest niezwykle cenna firma Olimp Sport Nutrition znalazła rozwiązanie, w postaci serii MEGA CAPS. To niezwykle pojemne i jednocześnie łatwe do połknięcia kapsułki, zawierające spore porcje poszczególnych składników. Pomaga to ograniczyć przyjmowanie dużej ilości różnych kapsułek – ta jedna zamyka w sobie wiele elementów. MEGA CAPS to własność przemysłowa firmy Olimp, która jako pierwsza w 2004 zarejestrowała swój pomysł w Urzędzie Patentowym. Innowacje nie są pustym sloganem, są flagowym działaniem Olimpu.

M JAK MARKA GODNA ZAUFANIA

Przez lata obecności na rynku firma Olimp stała się marką nie tylko rozpoznawalną, ale i godną zaufania. Logo naszego sponsora jest znane nie tylko wśród profesjonalnych sportowców na całym świecie, ale i przez amatorów różnych dyscyplin sportowych np. kolarstwa, sztuk walki, kulturystki czy właśnie hokeja. Jednym z ważnych elementów, który może świadczyć o jakości marki i jej rozroście, jest dostępność suplementów i odżywek nie tylko w klubach fitness w Polsce, ale i siłowniach i sklepach stacjonarnych w ponad 100 krajach. Marce Olimp Sport Nutrition zaufały już miliony osób. Wśród nich znajdziemy Mariusza Pudzianowskiego. I choć nie trzeba go nikomu z pewnością przedstawiać, pozwolimy sobie przytoczyć kilka faktów: wielokrotny mistrz świata w zawodach Strongman, a aktualnie zawodnik sztuk mieszanych, który występuje w federacji KSW. Czy potrzebna jest bardziej wiarygodna opinia niż posiadanie takiego ambasadora? Według nas, zdecydowanie nie!

P JAK PROZDROWOTNE PRODUKTY

Wiemy, jak zróżnicowane potrzeby mają sportowcy, nie tylko Ci profesjonalni, ale i zwykli sportowi „zajawkowicze”. Nasz sponsor przez lata na rynku również miał okazję się o tym przekonać i stworzyć ofertę dosłownie dla każdego. Zaczynając od takich podstaw dla zawodników jak odżywki białkowe, poprzez aminokwasy, spalacze tłuszczu czy przedtreningówki przechodzi do regeneracji potreningowej i ochrony stawów. Szukasz witamin? Je także znajdziesz na stronie olimpstore.pl! Wsparcie dla serca, odporności, włosów i paznokci. Produkty witaminowe z przeznaczeniem dla mamy, dzieci oraz dla wegan pokazują do jak szerokiego grona odbiorców kierowana jest oferta produktowa Olimp. W odzież, o której już wspominaliśmy, oraz akcesoria treningowe, również są zaopatrzone półki (także te wirtualne) w sklepach naszego sponsora. Jeśli dbać o zdrowie, to tylko z OLIMP SPORT NUTRITION! 

prepared by sid & kofa ice hockey freaks