Kalendarze 2023 już w sprzedaży!

15.12.2022

Koniec bieżącego roku to idealny moment, żeby zaplanować ten nadchodzący. A jak wiadomo, 2023 najlepiej spędzić z Polonią Bytom! Kalendarze ścienne i książkowe już dostępne w sprzedaży.

Tegoroczna edycja kalendarzy trójdzielnych w swoim prostym designie przedstawia sylwetki najważniejszych ogniw bytomskich drużyn. Znajdziemy tam postaci takie jak: Piotr Bajon (hokej), Karolina Późniewska (hokej), Marek Piechowicz (koszykówka) i Dawid Krzemień (piłka nożna). Czterech kapitanów symbolizujących 3 sekcje Bytomskiego Sportu będą przez cały rok przypominać Wam o najważniejszych wydarzeniach zbliżającego się roku – nie tylko tych sportowych!

Dla tych wszystkich, którym kalendarz ścienny nie wystarczy do rozplanowania wszystkich działań i celów na 2023, przygotowaliśmy kolejną propozycję. Ubiegłoroczny hit sprzedażowy także i tym razem zawitał na sklepowe półki. Kalendarz zeszytowy z eleganckim wyglądem i delikatnym wytłoczeniem herbu idealnie sprawdzi się w pracy, na studiach czy w planowaniu życia codziennego. Jeśli nie masz pomysłu na prezent, ten uniwersalny podarunek z pewnością sprawi radość każdemu kibicowi niebiesko-czerwonych.

Kalendarze zakupić można ONLINE, za pośrednictwem sklepu Polonii Bytom, jak i STACJONARNIE w siedzibie spółki przy ulicy Kolejowej 2A w godzinach 8:00-16:00 oraz w Stowarzyszeniu Kibiców Klubu przy ulicy Kolejowej 6 w godzinach 11:00-16:00.

Zapraszamy do zakupu!

prepared by sid & kofa ice hockey freaks