Wystartowała przedsprzedaż biletów na weekendowe mecze hokeistów.

08.09.2022

Już od dziś wszyscy kibice zainteresowani występami naszych hokeistów w najbliższych spotkaniach domowych mogą zakupić w bilety. Za pośrednictwem portalu www.kupbilet.pl ruszyła przedsprzedaż wejściówek na sobotnie spotkanie z UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok i niedzielne starcie z MMKS Podhale Nowy Targ.

Jak już wspominaliśmy w poprzednich publikacjach, ceny biletów to: 15zł bilet normalny oraz 10zł bilet ulgowy. Bilety można nabyć na stronie www.kupbilet.pl już od dzisiaj i nie martwić się kolejką do kasy w dniu spotkania. Oczywiście dla wszystkich tych, którzy zdecydują się zakupić bilet papierowy, będzie taka możliwość. Wejściówki można będzie nabyć w dniu wydarzenia w kasach lodowiska, natomiast my polecamy bardziej ekologiczną opcję zakupu internetowego.

Nadal trwa również sprzedaż karnetów. Można je nabyć od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00 w siedzibie spółki przy ulicy Kolejowej 2A oraz w sklepie kibica na lodowisku od poniedziałku do piątku od 12:00-18:00. Przypominamy, że decydując się na karnet nie tylko wspierasz rozwój bytomskiego hokeja, ale także zyskujesz m.in: zniżki w punktach gastronomicznych na lodowisku. W przeliczeniu na wszystkie 13 spotkań domowych posiadacze karnetów oszczędzają aż 45zł łącznie.

Bezpośredni link do zakupu biletów: https://www.kupbilet.pl/sport/hokej/hk0146/opis

Serdecznie zachęcamy wszystkich sympatyków do zakupu biletów i karnetów. Bądźcie z Nami w walce o Mistrzostwo MH. Potrzebujemy dodatkowego zawodnika, którym w każdym sezonie są tłumnie wypełnione bytomskie trybuny! Widzimy się na lodowisku!

prepared by sid & kofa ice hockey freaks