Relacja z Juniora Młodszego z Janowem

27.01.2022

Juniorzy młodsi BSKH Polonia Bytom rozegrali mecz ligowy z Naprzodem Janów na lodowisku im. Braci Nikodemowiczów we wtorek 25 stycznia.

Spotkanie to nie poszło po myśli bytomian, którzy tym razem, ulegli drużynie z Janowa 1:6 (0:3, 0:2, 1:1). Piszemy tym razem, ponieważ mecz wyjazdowy 5 października młodzi Poloniści rozstrzygnęli na swoją korzyść 5:4.

O komentarz poprosiliśmy trenera Polonii U18, Dariusza Jędrzejczyka:
Niestety połowa drużyny była przez 10 dni na kwarantannie i nie mogła trenować z resztą zespołu. Zawodnicy z kwarantanny dołączyli dopiero na jedną jednostkę przed meczem. Taka sytuacja nie mogła być bez znaczenia dla przebiegu meczu, tym bardziej że Naprzód Janów to solidna drużyna. Bardzo ciężko nam się grało po długiej nieobecności na lodzie szczególnie w pierwszej tercji, która zakończyła się wynikiem 0 – 3. W drugiej tercji nieznacznie poprawiliśmy się, lecz nie przełożyło się to na wynik. Najbardziej wyrównana była tercja III. Cały mecz przegraliśmy niestety 1 – 6. Wyciągamy wnioski i nadrabiamy stracony czas. W najbliższy wtorek następny mecz.

Junior Młodszy: BSKH Polonia Bytom – Naprzód Janów 1:6 (0:3, 0:2, 1:1)
Bramki: Błażej Kołodziejczak – Piotr Ciepielewski x3, Adam Wojsław, Tobiasz Potrawa, Aliaksandr Rusovich.