ŚALH: Amatorzy zaczynają Play-Off

18.01.2017

W Śląskiej Amatorskiej Lidze Hokeja nadchodzi czas decydyjących rozstrzygnięć, czyli faza Play-Off. Nasza drużyna Amatorów przystąpi do niej z najlepszym wynikiem w lidze: W 10-ciu meczach pierwszej fazy rozgrywek niebiesko-czerwoni nie zaznali goryczy porażki, 9-cio krotnie wygrywając, i jeden mecz remisując. Tabele fazy zasadniczej jak i inne wyniki są dostępne na stronie organizatora ligi: salh.ucoz.pl.

ŚALH - Śląska Amatorska Liga Hokeja

Przeciwnikiem Polonistów w pierwszej rundzie Play-Off będzie ekipa Sigmy Katowice, która zajęłą 4-te miejsce w równoległej grupie. Awans do dalszych gier uzyska drużyna lepsza w dwóch meczach (mecz/rewanż – decyduje liczba bramek z dwumeczu). W kolejnych rundach (półfinał i finał) rywalizacja będzie toczyła się w systemie do dwóch wygranych spotkań. Terminy meczów jak i wyniki można znaleźć w dziale AMATOR/MECZE. Zapraszamy do kibicowania!!

ADH Polonia Bytom

Dla Bytomskich Amatorów, punktem kulminacyjnym sezonu są 16-te Mistrzostwa Polski Amatorów, które odbędą się w tym roku w Białymstoku w dniach 06-09.04.2017. Nasza drużyna stanie tam przed bardzo trudnym zadaniem – obroną tytułu mistrzowskiego.

prepared by sid & kofa ice hockey freaks