Amatorzy z Mistrzostwem Polski 2016!!

29.04.2016

Rewelacyjnie spisała się drużyna Amatorów Polonii w zakończonych w niedzielę 15 Mistrzostwach Polski Amatorów odbywanych w Bytomiu. Nasza ekipa w pięknym stylu zdobyła Mistrzostwo Polski Amatorów 2016 wygrywając po drodze wszystkie sześć meczów!! MISTRZ MISTRZ PO-LO-NIA!!!

15 MPA - logo

Najpierw w rozgrywkach grupowych niebiesko-czerwoni uporali się kolejno z: ADH Białystok, Cracovią Amatorzy, Vikings Oświęcim. Następnie w fazie pucharowej podopieczni Sebastiana Steinera odprawili z kwitkiem: w ćwierćfinale Podhale Nowy Targ, w półfinale Wojowników Oświęcim, oraz w finale Goldwell Gdańsk. Tym samym Polonia nie pozostawiła rywalom wątpliwości kto jest najlepszy w tym roku w kraju.

 

15 MPA - Bytom 2016

 

Tradycyjnie, po wygranym meczu finałowym spłonął kapelusz trenera Steinera. Ciekawostką jest, że skład i zwycięzca finału był powtórką meczu sprzed pięciu lat, gdzie w Gdańsku w finale 10 MPA spotkały się te same drużyny, i wtedy również górą byli Bytomianie. Więcej informacji o zakończonym turnieju można znaleźć tutaj: http://15mpa.pl/ oraz https://www.facebook.com/15mpabytom/.

  • Puchar za 1 miejsce w rękach Marka Kamudy M.Kamuda z pucharem za 1 miejsce
  • Płonący kapelusz trenera Polonii Płonący kapelusz trenera Polonii
  • Mistrz Mistrz Polonia!! Mistrz Mistrz Polonia!!
  • Zakończenie 15 MPA Zakończenie 15 MPA
  • Feta drużyny Amatorów Feta drużyny Amatorów

Polonię w 15 MPA reprezentowali:
S.Ćwienczek, P.Łysy, B.Kaczmarek, M.Poniatowski, M.Tymczyszyn, M.Kamuda, M.Świerniak, M.Guc, D.Leś, R.Sikora, G.Kaczyński, A.Rajca, A.Kociołek, M.Tkacz, T.Mróz, Ł.Kamuda, G.Doruch, M.Kamuda, K.Hofman, R.Rzenno, T.Strzecha, A.Napieracz. Sztab kierowniczy i techniczny: T.Pietrzyk, J.Tkacz. Trener: S.Steiner.

Nasi Amatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim kibicom i sympatykom drużyny, którzy licznie odwiedzili popularną „Stodołę”, i dawali wsparcie swoim gorącym dopingiem.

Tym, którzy nie widzieli na żywo finałowego meczu, przychodzi w sukurs TV Sfera, gdzie na jej antenie (oraz w internecie na stronie www.sferatv.pl) można obejrzeć retransmisje. Emisje odbędą się: w sobotę 30.04.2016 godz. 13:00, oraz w niedzielę 01.05.2016 godz. 10:00 i godz. 20:00. Zapraszamy!

prepared by sid & kofa ice hockey freaks