ŚALH: Amatorzy z kwalifikacją do Play-Off

22.01.2016

W minioną niedzielę drużyna Amatorów rozegrała swój ostatni mecz fazy zasadniczej w Śląskiej Amatorskiej Lidze Hokeja. Niebiesko-czerwoni rozegrali w sumie 14 spotkań notując 12 zwycięstw i 2 porażki, i uplasowali się na 2 pozycji w swojej grupie (A) – co zapewniło grę w fazie play-off.
Pełne tabele fazy zasadniczej jak i inne wyniki są dostępne na stronie organizatora ligi: salh.ucoz.pl.

ŚALH - Śląska Amatorska Liga Hokeja

W pierwszej rundzie play-off naszym przyjdzie zmierzyć z ekipą, która zajmie 3 lokatę w grupie B. Awans do dalszych gier uzyskają lepsi w dwóch meczach (mecz/rewanż – decyduje liczba bramek z dwumeczu). W kolejnych rundach (pófinały i finały) rywalizacja będzie się toczyła w systemie do dwóch wygranych spotkań.
Terminarz oraz wyniki naszej drużyny znajdują się w dziale AMATOR/MECZE.

ADH Polonia Bytom

ADH Polonia sposobi się również do XV Mistrzostw Polski Amatorów, które odbędą się w dniach 21-24 kwietnia 2016r w BYTOMIU! Więcej informacji o tej imprezie można znaleźć tutaj: 15mpa.pl. Już teraz serdecznie zapraszamy do czynnego kibicowania naszej drużynie w mistrzostwach!

prepared by sid & kofa ice hockey freaks