3.12.2015 – Bluzy i Czapki Drużynowe

01.12.2015

Pojawiła się propozycja zakupu bluz klubowych dla drużyny Mikrusa. Jest to świetna okazja, aby wreszcie nasza wesoła i kolorowa banda zaczęła przypominać drużynę – zwłaszcza w trakcie wyjazdów. Propozycja obejmuje zakup wysokiej jakości bluzy z kapturem marki fruit of the loom oraz właściwe jej ologowanie w zaprzyjaźnionej drukarni.

W tym celu prosimy o wybranie odpowiedniego dla waszej latorośli rozmiaru. Przykład takiej bluzy znajdziecie tutaj: link (dot. koloru red lub royal blue). Szacujemy, że koszt takiej bluzy powinien się zamknąć w kwocie 50 zł (dotyczy dzieciaków z klas III i V oraz tych, które dołączyły do drużyny w tym roku). Wpłaty prosimy uiszczać u Wojtka (799 017 807) do dnia 10.12.2015.

Równocześnie informujemy, że jest możliwość podłączenia się do grupy minihokeja celem wspólnego zakupu czapek klubowych (fajnych… z pomponem) za kwotę trochę poniżej 30 zł. Jest to propozycja o tyle ciekawa, że w przypadku decyzji o zakupie, nasze dzieciaki w bluzach i w czapkach wyglądałyby MEGA! Także w kurtkach. Poza tym – z czapek zimowych się nie wyrasta. W przypadku zainteresowania nimi, prosimy o sms na 787 302 500 (Paweł). Tutaj również prosimy o szybką reakcję, bo minihokej zamierza się uzbroić w te czapki w ciągu najbliższego tygodnia.

Sprawę tę prosimy potraktować poważnie, a decyzję podejmować szybko. Szkoda by było, żeby jeden czy drugi dzieciak odstawał od reszty wyglądem. Drużyna to drużyna! Jest jedna!

prepared by sid & kofa ice hockey freaks