Wygrana z Janowem

07.03.2017

W poniedziałkowe popołudnie bytomscy zawodnicy podjęli rywalizację z drużyną MUKS Naprzód Janów. Bytomianie rozpoczęli walkę już od pierwszych ślizgów na lodzie, co zaowocowało wynikiem 0:1 w 48 sekundzie spotkania.

Kolejne minuty pierwszej tercji to gra 'punkt za punkt’. Chwilowe prowadzenie jednej z drużyn, w krótkim czasie kończyło się wyrównaniem stanu bramkowego. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 2:2.

Druga i trzecia tercja ułożyły się pomyślnie dla bytomskich hokeistów. W tym czasie wpadło kilka pięknych bramek w wykonaniu naszej drużyny. W ciągu ostatnich 30 minut meczu, pozwoliliśmy strzelić przeciwnikowi tylko jedną bramkę.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:7.

W grę podczas meczu zaangażowali się wszyscy zawodnicy, co wpłynęło na wynik spotkania i spowodowało, że w protokole pomeczowym wśród strzelców, pojawiły się nowe nazwiska! Tak trzymać!

Trener Andrzej Secemski, który na co dzień raczej powściągliwy jest w pochwałach, po dzisiejszym meczu był bardzo zadowolony 😉

Trener chwalił postawę pierwszej piątki,  zaangażowanie zawodników oraz przemyślane i bardzo efektowne bramki. Świetnie zagrała dzisiaj również nasza środkowa – Patrycja Wójcik.

W dzisiejszym meczu zadebiutował Paweł Stasiak. Pierwsze koty za płoty! Dziękujemy za dobrą postawę 🙂