MUKS NAPRZÓD JANÓW (ŻM) 3 - 7 TMH POLONIA BYTOM (ŻM)

06.03.2017 - 16:00 - Lodowisko Jantor, Katowice

3:7

(2:2, 0:2, 1:3)

herb tmh_polonia_bytom

Opis

Dzisiejszy mecz Żaki Młodsze rozegrały na wyjeździe. Bytomscy zawodnicy podjęli rywalizację z drużyną MUKS Naprzód Janów.
Bytomianie rozpoczęli walkę już od pierwszych ślizgów na lodzie, co zaowocowało wynikiem 0:1 w 48 sekundzie spotkania. Kolejne minuty pierwszej tercji to gra 'punkt za punkt’. Chwilowe prowadzenie jednej z drużyn, w krótkim czasie kończyło się wyrównaniem stanu bramkowego. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 2:2.
Druga i trzecia tercja ułożyły się pomyślnie dla bytomskich hokeistów. W tym czasie wpadło kilka fantastycznych bramek w wykonaniu naszej drużyny. W ciągu ostatnich 30 minut meczu, pozwoliliśmy strzelić przeciwnikowi tylko jedną bramkę.
Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:7.
W grę podczas meczu zaangażowali się wszyscy zawodnicy, co wpłynęło na wynik spotkania i spowodowało, że w protokole pomeczowym wśród strzelców, pojawiły się nowe nazwiska! Tak trzymać!

Trener Andrzej Secemski, który na co dzień raczej powściągliwy jest w pochwałach, po dzisiejszym meczu był bardzo zadowolony 😉 Trener chwalił postawę pierwszej piątki,  zaangażowanie zawodników oraz przemyślane i bardzo efektowne bramki. Świetnie zagrała dzisiaj również nasza środkowa – Patrycja Wójcik.
W dzisiejszym meczu zadebiutował Paweł Stasiak. Pierwsze koty za płoty! Dziękujemy za dobrą postawę 🙂