TURNIEJ HOKEJA NA LODZIE – 2016

 

W dniach 2-3.04.2016 r. na bytomskim lodowisku odbył się Turniej Hokeja na Lodzie o Puchar Prezydenta Miasta Bytomia, dla kategorii wiekowej 2004 i młodsi.W turnieju wzięły udział 4 drużyny. W sobotę rozegrane zostały mecze systemem „każdy z każdym”, w niedzielę mecze o III i I miejsce.

Regulamin Turnieju

  • Wszystkie Mecze
  • Rozegrane Mecze
  • Przyszłe Mecze

Turniej 2 - 3 kwietnia 2016

Turniej 2 - 3 kwietnia 2016

Turniej 2 - 3 kwietnia 2016

 

 

I DZIEŃ TURNIEJU

Pierwszy dzień turnieju dostarczył niezapomnianych wrażeń zarówno zawodnikom, trenerom, jak i wiernym kibicom. I za to Wam wszystkim bardzo dziękujemy!

Podsumowanie punktacji po I dniu turnieju:
TMH Polonia Bytom Dziewczyny – 10 pkt.
MOSM Tychy – 8 pkt.
MUKS Naprzód Janów – 8 pkt.
TMH Polonia Bytom – 4 pkt.

Po pierwszym dniu hokejowych zmagań największą ilość punktów wywalczyła drużyna dzielnych dziewczyn z TMH Polonii Bytom. Drużyny MOSM Tychy i MUKS Naprzód Janów zdobyły we wszystkich meczach łącznie taką samą ilość punktów. Różnicą 3 bramek drużyna MOSM Tychy plasuje się wyżej w klasyfikacji i to ona zagra z dziewczynami w meczu finałowym o I miejsce. O III miejsce zawalczą jutro drużyny  MUKS Naprzód Janów i TMH Polonia Bytom.

Mecz o III miejsce (MUKS Naprzód Janów – TMH Polonia Bytom) – godz. 10:00
Mecz o I miejsce (TMH Polonia Bytom Dziewczyny – MOSM Tychy) – godz. 12:00

 

II DZIEŃ TURNIEJU

W drugim dniu turnieju odbyły się dwa mecze finałowe, rozegrane w systemie 3 x 15 minut. W meczu o III miejsce zmierzyła się drużyna Żaka Młodszego TMH Polonii Bytom z MUKS Naprzód Janów. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Polonii. Gratulujemy!

W meczu o I miejsce zmierzyły się żeńska drużyna TMH Polonii Bytom i drużyna MOSM Tychy. I tutaj również zwyciężyła drużyna Trenera Andrzeja Secemskiego, tym samym zajmując I miejsce w turnieju. Wielkie gratulacje dla drużyny i Trenera! 🙂

 

PODSUMOWANIE

Po dwóch dniach hokejowych zmagań, ostatecznie drużyny zajęły następujące miejsca w turnieju:
I  MIEJSCE – TMH POLONIA BYTOM DZIEWCZYNY
II MIEJSCE – MOSM TYCHY
III MIEJSCE – TMH POLONIA BYTOM
IV MIEJSCE – MUKS NAPRZÓD JANÓW

Dwa zwycięstwa w meczach finałowych bytomskich drużyn – podopiecznych Trenera Secemskiego są nagrodą za włożony trud i podziękowaniem obu zespołów za przygotowanie, codzienne zmagania treningowe oraz cierpliwość i poświęcony czas. DZIĘKUJEMY PANIE TRENERZE!

TMH POLONIA BYTOM DZIEWCZYNY – I MIEJSCE

TMH POLONIA BYTOM – III MIEJSCE

 

Podczas turnieju wyłoniono najlepszych zawodników w kilku kategoriach i nagrodzono indywidualnymi nagrodami:
Najlepszy bramkarz turnieju – PAWEŁ KUPKA – MUKS Naprzód Janów
Najlepszy obrońca turnieju – ŁUKASZ ZDANOWICZ – TMH Polonia Bytom
Najlepszy napastnik turnieju – PATRYCJA PASTWA – TMH Polonia Bytom
Król strzelców turnieju – SZYMON KUCHARSKI – MOSM Tychy

GRATULACJE!

 

Turniej dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń i wielu sportowych, pozytywnych emocji. Drużyny biorące udział w turnieju reprezentowały zbliżony, porównywalny poziom hokejowy, dzięki czemu każdy mecz przebiegał w gorącej atmosferze i zapewniał kibicom najwyższy poziom emocji.

Klub TMH Polonia Bytom oraz Trener Andrzej Secemski dziękują wszystkim drużynom za przyjęcie zaproszenia na Turniej i sportową walkę na najwyższym poziomie.

Trener kieruje szczególne podziękowania w stronę klubu TMH Polonia Bytom oraz rodziców dzieci rocznika 2004/2005 za wsparcie i pomoc w organizacji turnieju.

Seniorki TMH Polonii Bytom dziękują za zaproszenie na turniej  😀

 

W turnieju wzięła udział sześcioletnia golkiperka – Marlenka Pietrzyk – nadzieja hokeja 🙂 Gratulujemy sportowej postawy Marlence, która dołączyła na czas turnieju do żeńskiej drużyny Polonii Bytom i z największym spokojem i zaangażowaniem broniła bramki podczas meczu z Żakami Młodszymi TMH Polonia Bytom.

DSC_0983
DSC_0986

 

Napastnika drużyny MUKS Naprzód Janów – Mateusza Kroka pozdrawiamy i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

DSC_0351

 

WRĘCZENIE NAGRÓD – GALERIA

 

 

TURNIEJOWY FOTOMIX

 

Tymczasem poza lodowiskiem…  🙂

foto: Gosia Hofman

Autor: Gosia Hofman

prepared by sid & kofa ice hockey freaks