JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 - 4 TMH Polonia Bytom (ŻM)

04.01.2016 - 16:00 - Jastor, Jastrzębie Zdrój
herb jkh_gks_jastrzebie

2:4

(0:1, 0:3, 2:0)

herb tmh_polonia_bytom

 Bramki

0:1 Zberek (2:48)
0:2 Zberek (18:50)
0:3 Hofman K. (20:27)
0:4 Hofman J. (22:04)
1:4 Stolarski – Onak (36:02)
2:4 Onak (44:46)

Składy

JKH GKS Jastrzębie:
Ciućka, Giziński
Spyrka, Trąkowski, Kapustka, Chodak, Wożniak
Cebula, Owczarzyk, Sobczak, Mrula, Wojciechowski
Stolarski, Onak, Piechaczek J., Piechaczek M., Fyda
Trener: Marek Chrabański

TMH Polonia Bytom:
Godziński, Kura
Zdanowicz, Hofman K., Sowa, Zberek, Mota
Musik, Szlomski, Hofman J., Wiśniewski, Sidorowicz
Poznański, Juszczak, Filocha, Zarański
Trener: Andrzej Secemski


Opis meczu

Po dłuższej, świąteczno – noworocznej przerwie, drużyna Żaka Młodszego rozegrała dziś kolejne spotkanie. Tym razem przeciwnikiem była drużyna JKH GKS Jastrzębie. Mecz rozegrany został na wyjeździe.

Dwie pierwsze tercje nasza drużyna rozegrała bardzo poprawnie. Cała drużyna angażowała się w grę, były podania, padały strzały na bramkę przeciwnika, co automatycznie przełożyło się na wynik. Po dwóch tercjach na tablicy widniał wynik 0:4.

Kryzys dopadł drużynę w ostatnim starciu. W trzeciej tercji gra naszej drużyny zupełnie przestała się układać. Zawodnicy byli rozkojarzeni i grali chaotycznie. W tercji tej, do naszego konta nie dopisaliśmy żadnego punktu, za to przeciwnicy podgonili wynik, strzelając dwie bramki.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:4. Żaki Młodsze TMH Polonia Bytom odnieśli zasłużone zwycięstwo. Cała drużyna grała poprawnie, jednak na szczególne wyróżnienie zasługują dziś nasi golkiperzy. Niewątpliwie o wyniku meczu zdecydowała ich dzisiejsza świetna postawa. Zarówno Kasjan, jak i Maks rozegrali świetne spotkanie, rządzili w polu bramkowym i skutecznie utrudniali Gospodarzom strzelenie bramek. Dziękujemy, gratulujemy postawy i prosimy o więcej 🙂

Wnioski z dzisiejszego meczu? Gramy do końca! Mecz kończy się po trzeciej tercji, nie wcześniej, a przeciwnik z pewnością wykorzysta każdą słabszą chwilę, każdy nadarzający się moment by podjąć walkę i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Jeszcze na zakończenie informacja od pani fotograf – sercem i myślami byłam z Wami, ciałem w Chorzowie. W konsekwencji, zdjęć z dzisiejszego meczu nie ma. Obiecuję poprawę 😉

Autor: Gosia Hofman
Kategoria: Żaki Młodsze

prepared by sid & kofa ice hockey freaks