Informujemy, że dnia 19.12.2018 roku o godzinie 17.00 w siedzibie Klubu TMH „Polonia” Bytom przy ulicy Pułaskiego 71 odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Towarzystwa Miłośników Hokeja „POLONIA” BYTOM.
TMH Polonia Bytom (K) – GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) /22.09.2018/ 5:3 (0:0, 3:2, 2:1) Fotorelacja:
Hokejowa maszyna powoli się rozpędza 6 września zaingurowano rozgrywki Śląskiej Ligi Młodzika. Pierwszy mecz rozegrany został na bytomskim lodowisku, gdzie w hokejowym starciu zmierzyła się Kadra Kobiet z drużyną Młodzika TMH Polonia Bytom. Mecz zakończył się wynikiem 1:6. Fotorelacja:
Fotorelacja / Finał – ceremonia – 17.03.2018/
Fundacja Wspólna Nadzieja: Kochani! Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie dla Daniela z Bytomia, który czeka na zabieg fibrotomii metodą Ulzibata wykonywanym w krakowskim szpitalu Center Med przez dr Repetunova. Daniel został zdiagnozowany i zakwalifikował się do zabiegu , który odbędzie się 13 marca 2018. Niestety tu pojawia się problem ponieważ zabieg ten…