20.05.2026
Przygotowania do sezonu 2026/2027 Tauron Hokej Ligi nabierają tempa. Nasi zawodnicy rozpoczęli właśnie trzeci tydzień przygotowań motorycznych. Znamy już również pierwszych sparingpartnerów, z którymi Niebiesko-Czerwoni sprawdzą swą dyspozycję przed inauguracją walki o ligowe punkty.
W całym okresie przygotowawczym hokeiści Polonii Bytom rozegrają 10 spotkań kontrolnych. Pierwsze sprawdziany czekają ich na początku sierpnia. Poloniści rozegrają dwumecze kolejno z Cracovią, JKH GKS-em Jastrzębie i KH Energą Toruń.
O szczegółowych terminach i kolejnych rywalach poinformujemy niebawem.