Rakowski Poland nowym sponsorem hokejowej Polonii!

24.11.2023

„Gramy razem!” nie jest pustym hasłem! Do grona partnerów hokejowej Polonii Bytom dołącza bytomska firma Rakowski Poland. Jeśli jeszcze o nich nie słyszeliście – poznajcie ich już dziś!

Nasz partner, firma „Rakowski Poland” to przedsiębiorstwo, które swoją działalność opiera na 3 filarach: wiedzy, rzetelności i doświadczeniu. Co wyróżnia ich na rynku? Przede wszystkim solidność i skuteczność, która przez lata pozwoliła na ukształtowanie stalej rzeszy wiernych klientów, nie tylko w Bytomiu, ale i daleko poza jego granicami.

Główny obszar działania firmy skategoryzować można w obszarze usług remontowo-budowlanych. Dodatkowo, będąc firmą działającą kompleksowo, nasz sponsor w swoim wachlarzu usług ma również projektowanie wnętrz z odpowiednim rozmieszczeniem instalacji elektrycznych, oświetleniowych czy odgromowych i uziemiających. Wykonują specjalistyczne instalacje sanitarne, wodno-kanalizacyjne, gazowe czy pieców centralnego ogrzewania. Wdrażają także systemy przeciwoblodzeniowe stosowane są do usuwania śniegu i lodu z podjazdów, schodów, dachów i rynien gwarantujące bezpieczeństwo na suchej nawierzchni oraz brak uciążliwego odśnieżania – a my wiemy najlepiej, że na lód i śnieg tylko przy odpowiednim zabezpieczeniu!

Dzięki odpowiednio certyfikowanym umiejętnościom prowadzą również pomiary i odbiory elektryczne czy gazowe. Obecnie, ich priorytetem jest poszukiwanie ekologicznych rozwiązań dla środowiska.

Zakres ich działań jest zdecydowanie bardzo szeroki: od fotowoltaiki, poprzez prace wykończeniowe czy nadzór budowlany, aż po usługi wykończeniowe czy odbiory elektryczne. Jakość wymienionych usług? Na najwyższym poziomie! Słowem podsumowania: firma-orkiestra! Cieszymy się, że kolejna firma z naszego miasta wspiera bytomskich sportowców.

prepared by sid & kofa ice hockey freaks