Gramy razem! Bytomska firma Eplomby podpisała nową umowę z Polonią Bytom na sezon 2023/2024.

08.08.2023

Firma Eplomby nawiązała współpracę z klubem przed kampanią 2022/2023 i zdecydowała się ją przedłużyć, zarówno w zakresie żeńskiego zespołu sekcji hokejowej, jak i drużyny piłkarskiej.

– Pozytywnie oceniamy ubiegły sezon.  Zarówno w zakresie sekcji żeńskiej hokeja na lodzie, która kolejny raz potwierdziła swoją dominację w kraju jako Klub, ale także indywidualnie, znacząco reprezentując kadrę Polski, jak i  w przypadku awansu piłkarzy na wyższy poziom rozgrywek. Cieszymy się, że po kilku cięższych latach, Polonia Bytom zaczyna wyglądać coraz lepiej, zarówno w zakresie sportowym jak i organizacyjnym, czego przykładem jest kończąca się inwestycja nowego obiektu sportowego piłki nożnej – powiedział podczas podpisywania nowej umowy Rafał Nowacki, Wiceprezes Zarządu Eplomby.

Eplomby.pl pełni rolę dystrybutora materiałów dla drukarni i firm związanych z handlem etykietami i współpracuje z czołowymi producentami surowców zabezpieczających, dzięki czemu jest w stanie dobrać odpowiednie surowce do potrzeb klienta. Siedziba firmy znajduje się w Bytomiu, przy ul. Kruszcowej 4. Oferta kierowana jest przede wszystkim do użytkowników końcowych ale firma współpracuje również z agencjami reklamowymi, dla których wykonuje zlecenia lub zaopatruje agencje w czyste materiały eksploatacyjne do samodzielnego nadruku.

– Zaczynając w ubiegłym roku współpracę z Polonią, zakładaliśmy że będzie to nasze długofalowe działanie i cel ten realizujemy także w trwających lub też nadchodzących rozgrywkach. Podkreślam, że jesteśmy firmą z Bytomia i chcemy realizować nasze cele nie tylko biznesowe lub ekonomiczne, ale i społeczne – przyznał Sebastian Bury, Prezes Zarządu firmy Eplomby.

Prolongata umowy na kolejny wspólny sezon to rozszerzenie dotychczasowej współpracy – logotyp sponsora pojawi się na odwrocie koszulek meczowych obydwu drużyn bytomskiego Klubu. Oprócz tego wizerunek firmy Eplomby widoczny będzie na ściankach telewizyjnych (sekcja piłkarska) oraz w zakresie obydwu teamów podczas komunikacji w social mediach.

 Nasza współpraca nie wiąże się tylko z konkretnymi, sportowymi oczekiwaniami. Oczywiście chcemy,  żeby w obu sekcjach zawodniczki i zawodnicy odnosili same sukcesy, natomiast dla nas jest to działanie zgodne z koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu – dodał Sebastian Bury.

Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że kolejne miesiące naszej kooperacji będą równie owocne. Po więcej informacji zapraszamy na stronę naszego sponsora:

https://www.eplomby.pl/

 

prepared by sid & kofa ice hockey freaks