Franczyzobiorca McDonald’s Polska nowym sponsorem BS Polonii Bytom!

22.08.2023

Gramy razem! Do grona naszych Sponsorów dołączył Stanisław Czesak, franczyzobiorca McDonald’s Polska, który od 11 lat prowadzi restauracje pod złotymi łukami w Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Chrzanowie, Jaworznie i Aleksandrowicach.

Obecnie w Polsce działa ponad 520 restauracji McDonald’s. 90% z nich to lokale prowadzone przez 89 licencjobiorców marki. Jednym z nich jest Stanisław Czesak, który w Bytomiu prowadzi 2 restauracje: przy ul. Dworcowej 10 oraz przy ul. Wrocławskiej 132. Przedsiębiorca właśnie dołączył do grona sponsorów BS Polonii Bytom. W sezonie 2023/2024 wesprze finansowo działalność sportową dwóch sekcji klubu – piłki nożnej i hokeja.

Działalność na rzecz lokalnych społeczności jest dla mnie ważna. Chcę wspierać klub, który jest bliski nie tylko mi, ale również pracownikom i gościom moich restauracji. Doceniam bogatą, wieloletnią historię BS Polonii Bytom oraz dotychczasowe osiągnięcia zawodników, w szczególności z sekcji piłki nożnej i hokeja. W naszych drużynach drzemie potencjał, dlatego jestem przekonany, że przed nami pasjonujący sezon, a w przyszłości dużo wspólnych, emocjonujących projektów, które zostaną docenione przez mieszkańców Bytomia i kibiców – podkreśla Stanisław Czesak.

Cieszymy się, że jesteście z nami. Zapraszamy naszych kibiców do restauracji McDonald’s. Gramy razem!

 

prepared by sid & kofa ice hockey freaks