Konkretny fachowiec – firma Concret. Poznaj naszego sponsora!

13.04.2023

Czasem, żeby stworzyć coś pięknego i trwałego trzeba poświęcić na to sporą dawkę czasu, a przede wszystkim budować to od samych podstaw. Niejednokrotnie sport w Bytomiu, a szczególnie hokej, przez całe lata musiał się z tym mierzyć. Mozolne stawianie na nogi sekcji, budowanie poszczególnych roczników drużyn, kształtowanie seniorskich składów, aż po zmiany na obiektach sportowych, na których przyszło grać bytomskim hokeistom. To wszystko było małymi elementami długotrwałej budowy dążącej do zamierzonego efektu końcowego. Wiadomo jednak, że każda ze składowych, nawet ta najmniejsza czy z pozoru nieznacząca decydują o rezultacie.

Tworzenie własnymi rękami, od podstaw, potęgi klubu sportowego można porównać do budowy w dosłownym tego słowa znaczeniu. Bo w końcu tam również wszystkie etapy, od samego początku aż po zakończenie mają wielki wpływ na efekt finalny. Chcemy budować historię naszej Polonii  profesjonalnie i jak najlepiej tylko można. A kto więcej wie o profesjonalizmie i budowie na najwyższym poziomie niż nasz sponsor – firma Concret?

Przedsiębiorstwo Concret jest specjalistą w zakresie robót budowlanych, remontów i inwestycji, które prowadzone są w systemie „pod klucz”. Początki ich istnienia na rynku sięgają roku 1991 – na dzień dzisiejszy zatrudniają około 250 wykwalifikowanych pracowników. Posiadają niezwykłe doświadczenie w projektowaniu i budowaniu obiektów użyteczności publicznej, a także w pracach wykończeniowych. Z małej firmy stali się marką, której roboty budowlano-instalacyjne prowadzone są na terenie całej Polski. Chcąc powiedzieć coś o naszym partnerze odejdziemy od znanego schematu – skupiając się na poszczególnych literach chcemy rozwinąć pierwszą i ostatnią. Dlaczego? Bo od początku do końca to profesjonaliści w każdym calu i za chwilę to udowodnimy!

C JAK CAŁKOWITY ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Zakres działalności firmy Concret to bardzo szerokie spektrum. W zakresie budownictwa obejmuje m.in. realizację obiektów kubaturowych (przemysłowych, użyteczności publicznej, sportowo-rekreacyjnej czy mieszkaniowej). Zainteresowani znajdą również w ich ofercie pełny zakres usług budowlanych oraz realizację planów inwestycyjnych – projektowania z wykonawstwem, generalnego podwykonawstwa, projektowania i doradztwa technicznego. Warto zwrócić uwagę, że realizują swoje projekty w każdej części Polski. Co wpłynęło na sukces naszego sponsora? Z pewnością indywidualne podejście do potrzeb czy priorytetów klientów. Za sprawą personelu kierowniczego w ilości około 20 inżynierów i techników budowlanych, a także bazy technicznej ze sprzętem budowlanym (samochody ciężarowe, betoniarki, dźwigi towarowe, rusztowania, walce drogowe, koparki i inne) są samowystarczalni, a żadna inwestycja nie jest dla nich nie do przejścia.

T JAK TEMATY DOTYCHCZASOWO ZREALIZOWANE

Mnogość zrealizowanych przez firmę Concret projektów zdecydowanie może wprawiać w osłupienie – postaramy się przedstawić te robiące największe wrażenie. W gronie zrealizowanych już budów i inwestycji znajdują się m.in.: Biurowiec Zawiercie, TBS Trzy Stawy, Lodowisko w Tychach, Salon samochodowy AUDI w Katowicach, Hala Sportowa w Tychach czy Tarasy Kopernika. Aktualnie realizowane prace odbywają się na terenach Imielina (budowa żłobka i przedszkola), Woli (budowa hali magazynowej z zapleczem biurowo-socjalnym), Zabrza (budowa schroniska dla bezdomnych zwierząt) czy w Szałszy (rozbudowa zakładu ARP). Jak widać, wielkoformatowe inwestycje i ich realizacja to zdecydowanie mocna strona naszego sponsora, któremu zaufało już wiele mikro i makro przedsiębiorstw. Firma Concret to konkretna i profesjonalna marka znana na rynku już od lat. Te same słowa – konkretna i profesjonalna – cechują naszą wzajemną współpracę. Gramy razem!

prepared by sid & kofa ice hockey freaks