Start FanApp

01.03.2023

Przyszedł czas na kolejny krok w rozwoju sekcji Polonii Bytom – tym razem w sieci. Uruchomiliśmy wspólnie ze Sportigio FanApp naszej drużyny – aplikację internetową, w której mogą rejestrować się kibice, aby aktywnie uczestniczyć w życiu klubu.

Konto można założyć, podając adres e-mail lub połączyć z kontem Facebook albo Google. Rejestrując się, dołączasz do społeczności i na start zdobywasz punkty lojalnościowe, przypisane do Twojego konta.

Zdobywaj punkty, odbieraj nagrody!

Punkty będzie można zdobywać podczas całego sezonu za różne aktywności, w tym za przychodzenie na mecze. Na podstawie punktów tworzony jest ranking kibiców – najwierniejsi będą mogli liczyć na niespodzianki podczas trwania i na zakończenie sezonu.

Punkty dostaje się za codzienne odwiedzanie aplikacji, udział w głosowaniach, quizach, lidze typera i późniejszych aktywnościach. Jednym słowem – im bardziej się angażujesz, tym wyżej w rankingu jesteś.

Klub to Wy – wspólnie piszmy historię!

Uruchomienie tej Strefy Kibica Polonii to także ważny krok w kierunku budowania społeczności wokół klubu. Chcemy, aby o wielu rzeczach wewnątrz klubu decydowali kibice – to Wy macie współtworzyć naszą historię!

Aktywne uczestnictwo w aplikacji pozwoli też na lepsze poznanie kibiców. To ważny krok dla budowania atrakcyjności naszej marki, a ostatecznie utrzymania i przyciągnięcia ważnych sponsorów.

Dla kibiców przygotowaliśmy też Quiz z wiedzy o naszej drużynie – czeka na Was 8 pytań , na które trzeba udzielić, jak najwięcej poprawnych odpowiedzi. Liczony jest także czas udzielenia odpowiedzi, a na koniec tworzy się ranking. Jak dobrze znasz drużynę? Sprawdź się!

Liga Typera dla kibiców

Od teraz możecie dołączyć do zabawy w typowanie wyników spotkań naszej drużyny, aż do końca sezonu. Tworzony jest ranking Ligi Typera, a za poprawne wytypowanie zwycięzcy, wyniku, lub różnicy punktowej przyznawane są punkty do klasyfikacji generalnej. Zabawa trwa przez cały sezon!

Efekty współpracy ze Sportigio

Uruchomienie FanApp to efekt współpracy z firmą Sportigio, która dba o sferę digital. Dzięki naszemu partnerstwu FanApp Polonii będzie uzupełniany o kolejne funkcje, a my możemy zapewnić, że to nie koniec efektów współpracy.

Aplikacja dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej. Można ją również dodać do ekranu głównego.

Jak zdobywać punkty?

Punkty można zdobywać za uczestnictwo w wyzwaniach dostępnych na platformie FanApp. Szczególnie należy być czujnym podczas dnia meczowego. Ponadto warto brać udział w quizach i głosowaniach. Będziemy tu wybierać m. in MVP drużyny.

1. Wyzwania dnia meczowego

1.1. Typer

Za sam fakt wytypowania wyniku meczu zgarniasz +1pkt. Ponadto po zakończeniu meczu przyznamy punkty jeśli:

1 – za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu

2 – za prawidłowe wskazanie różnicy punktowej

5 – za trafienie dokładnego wyniku! (mega trudne)

1.2. Zameldowanie (check-in)

Na dwie godziny przed meczem otwieramy możliwość „zameldowania”. Pokaż, że pamiętasz i kibicujesz drużynie wraz z innymi. Dostaniesz a to +1pkt i zapiszesz ten mecz w swojej historii.

1.3. Ocena pomeczowa

Prosta rzecz – za pomocą jednej z czterech emotikonek oceń swoje wrażenia po meczu. Za to też dostaniesz +1 pkt.

2. Quiz

Za każdy Quiz można zdobyć od 1 do 3 punktów.

3pkt – za wynik powyżej 80% poprawnych odpowiedzi

2pkt – za wynik w przedziale 50-80% poprawnych odpowiedzi

1pkt – za uczestnictwo, z niższym wynikiem poprawnych odpowiedzi

3. Głosowanie

Za udział w każdym głosowaniu (np. wybór MVP, Wasze zdanie) dostaniesz 1pkt (a czasami więcej, jeśli jest to wskazane w treści ankiety)

prepared by sid & kofa ice hockey freaks