Przyszłość jest w Twoich rękach. Kształtuj ją już dziś z Taniekosze!

31.03.2023

Nasze działania dziś – tu i teraz, choć z pozoru błahe i nic nie znaczące, mają silny wpływ na przyszłość. Nie myślimy o tym na co dzień, wybierając szkołę, pracę, decydując się na tryb życia, dietę czy dobór osób wokół nas. Nie zastanawia nas każdy najmniejszy ruch i decyzja, nie mamy czasu na analizę codzienności i jej znaczenia w przyszłości. Niezaprzeczalny jest jednak fakt, że dziś ma realny wpływ na przyszłość.

W myśl tej zasady klub BS Polonia Bytom stawia bardzo mocny nacisk na kształtowanie i szkolenie młodzieży. Współpraca z bytomskimi placówkami edukacyjnymi, ciągle poszerzający się zakres możliwości treningowych, inwestycje w infrastrukturę treningową to jedne z wielu elementów, które pokazują, jak ważne jest inwestowanie w młodych sportowców i ich rozwój. Daje to realny wpływ na stabilną i długofalową działalność klubu sportowego, umacniające jego korzenie w mieście, z którego się wywodzi. Przyszłość polskiego sportu, a zatem również polskiego hokeja, powinna opierać się na wychowankach i szkoleniu młodzieży. Wyznająca tę zasadę Polonia Bytom stara się swoimi teraźniejszymi działaniami zadbać o rozwój dyscypliny i uprawiających ją zawodników, którzy mają stanowić o sile hokeja na lodzie w naszym kraju.

Co jeszcze ma wpływ na to, co będzie? Dbanie o środowisko, w jakim żyjemy, w jakim przyjdzie się rozwijać i żyć dzieciom i młodzieży. Temat śmieci to temat, który od lat zaprząta głowy wszystkim, którym nie jest obojętna przyszłość ludzkości i planety. Segregacja, recycling, ruchy zero-waste uświadamiają nam jak duży wpływ mamy na swoje otoczenie. Niewątpliwie, jednym z elementów, które mogą przerażać w ekologii jest kwestia jak to robić, żeby robić dobrze? Ludzi przeraża to co nieznane, to czemu nie rozumiemy – co i jak rozdzielać, do jakiego pojemnika mają trafiać odpady, gdzie znaleźć na nie miejsce w mieszkaniu, domu, zakładzie pracy czy miejskim parku. Kto lepiej pomoże nam zaprzyjaźnić się z segregacją i ułatwić jej proces osobom indywidualnym i firmom, jeśli nie nasz sponsor – Taniekosze. Poznajcie się!

K JAK KWESTIA SEGREGACJI

Więc jak to jest z tą segregacją? Czy naprawdę kilka kolorów i odpowiednie dopasowanie do nich odpadów może spędzać sen z powiek? A no może i robi to z pewnością niejednej osobie rozpoczynającej swoją przygodę z szeroko pojętą ekologią. Żeby nie traktować tego wpisu jedynie informacyjnie, a również edukacyjnie, w skrócie podsumujmy najprościej jak się da: niebieski na papier, szary na odpady zmieszane, brązowy na bioodpady, żółty na metale i tworzywa sztuczne, a zielony na szkło. Jeśli choć jednej osobie pomogliśmy – cała przyjemność po naszej stronie. Dodatkowo, wskazując na naszego sponsora, Taniekosze, możemy pomóc w określeniu miejsca, w którym można nabyć kosze w wyżej wymienionych kolorach. Bo kwestia wiedzy to jedno, ale działanie to drugie. Firma Taniekosze w swojej ofercie posiada kosze wewnętrzne od razu przystosowane (opisane odpowiednim kolorem) do segregacji odpadów. Czy można bardziej usprawnić segregację? Chyba nie!

O JAK OPINIE KLIENTÓW

Co może lepiej świadczyć o pozycji i profesjonalizmie firmy, jak nie opinie klientów? To właśnie oni swoimi ocenami w Internecie dają najlepsze świadectwo świadczonych usług czy zakupionych towarów. Opinia klientów jest subiektywna, szczera, a przede wszystkim prawdziwa. Zerkając na strony porównywarek Internetowych widzimy, że towary znajdujące się w ofercie naszego sponsora, Taniekosze.pl, są oceniane niezwykle wysoko. Pozwólmy sobie przytoczyć kilka z nich: „asortyment koszy jest szeroki i w dobrej cenie”, „szybkie zrealizowanie zamówienia”, „asortyment solidny, sprzedawca bardzo w porządku”, „firma w pełni odpowiedzialna za to, co robi – takich nam potrzeba więcej – polecam!”. To tylko jedne z wielu przykładów pozytywnego odbioru naszego sponsora. Solidność, szybka realizacja zamówienia, dobre ceny i szeroki wachlarz oferowanego asortymentu. Właśnie te cechy powtarzają się najczęściej – również i my cenimy za to markę Taniekosze.

SZ JAK SZEROKA OFERTA

Z pozoru sprawa jest prosta: w końcu kosz to kosz! Wchodząc na stronę internetową naszego sponsora dowiadujemy się, jak bardzo w tej kwestii można się pomylić. W swoim asortymencie firma Taniekosze posiada m.in. pojemniki na odpady, kosze uliczne i parkowe, torebki na psie nieczystością, pojemniki na odpady niebezpieczne, koszopopielnice czy kosze na śmieci wewnętrze. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że nasz partner trafia nie tylko do odbiorcy indywidualnego. Z towarów przez nich oferowanych korzystać mogą również małe i duże firmy, a nawet miasta. W jednym miejscu znajdziemy tak naprawdę pełną gamę możliwości jeśli chodzi o zarządzanie odpadami, ich segregację czy utylizację. To spore ułatwienie, które oszczędza sporo czasu i naszej energii – nie potrzebujemy poświęcać ich na poszukiwania czy porównywanie ofert i cen. Wszystko, co najlepsze, znajdziemy właśnie tam, na stronie Taniekosze.pl

E JAK EKOLOGIA

Dość modnym tematem w ostatnich kilku, kilkunastu latach, stała się właśnie szeroko pojmowana ekologia (nie w rozumieniu naukowym). I choć nie za wszystkimi trendami należy, czy powinno się podążać – ten popieramy! Oczywiście, na liście działań „eco-friendly” znajdziemy kilka wyznaczników. Będzie to m.in. ograniczenie zużycia energii elektrycznej, oszczędzanie wody, recykling baterii czy używanie ekologicznych środków transportu. Jednak za podstawę bycia eko stawia się przede wszystkim segregację odpadów i odpowiednie ich wykorzystanie, czyli recycling. Jak mówią dane statystyczne przeciętny Polak wytwarza ponad 300kg śmieci rocznie – w Polsce rocznie liczba wytworzonych odpadów wynosi aż 135 milionów ton. Przeważającą część stanowi zdecydowanie plastik – trudno i bardzo długo rozkładający się materiał. To właśnie dlatego segregacja stanowi trzon ekologii, nasze mikro działania mają makro wpływ na naszą planetę i ich przyszłość. Dzięki naszemu sponsorowi staje się to prostsze i bardziej przystępne. Tak trzymać!

prepared by sid & kofa ice hockey freaks