Stabilność i solidność na rynku sportowym. Poznaj markę TEMPISH.

09.02.2023

Podobno, jeśli człowiek choć raz w życiu ubierze łyżwy – zawsze będzie do nich wracał. Bez znaczenia, czy rekreacyjnie raz w tygodniu z rodziną na ślizgawce czy ubierając je na treningi każdego kolejnego dnia swojej sportowej kariery. Jazda na łyżwach to zajęcie wręcz uzależniające, dające wiele możliwości i ścieżek rozwoju. Bo jak można znudzić się sportem, który może przybrać tyle różnych postaci: od hokeja, przez jazdę figurową, aż po jazdę szybką. Początkowo niewinna „zajawka”, nie obarczona dużymi nakładami finansowymi potrafi zmienić całe życie człowieka i podporządkować sobie jego codzienność. I choć od amatorstwa do profesjonalizmu daleka droga, jeden fakt jest niezaprzeczalny: to świetna zabawa, bez znaczenia na którym z etapów się jest. Z biegiem czasu początkowa nieśmiałość ruchów zmienia się w niezwykłą grację i lekkość poruszania. Warto jednak pamiętać, że dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy niezbędnym elementem jest inwestycja w porządny, solidny sprzęt. A kto inny mógłby go zaoferować, jeśli nie nasz partner – firma Tempish.

T JAK TRUDNE MIŁEGO POCZĄTKI

Zerkając z boku na jeżdżących zawodników, może się wydawać, że to prosta sprawa. Nic bardziej mylnego i te słowa potwierdzi każdy, kto miał za sobą kilka mniej lub bardziej bolesnych upadków na lodzie. Oczywiście, z czasem, trudy początków nauki jazdy na łyżwach zamieniają się w przyjemne chwile na lodowisku, na które chcemy ciągle wracać. Jednak żeby czerpać przyjemność z jazdy, niezbędny jest dobór odpowiednich łyżew, których modeli i rodzajów jest bez liku. Łyżwy do jazdy figurowej czy hokeja? Skóra czy plastik? Sznurowane czy te na zapięcia? Te z promocji, czy raczej z „górnej półki”? W podjęciu tych decyzji zdecydowanie pomogą nam profesjonalni doradcy w sklepach firmowych, a marka Tempish, jako czołowy producent i dostawca łyżew czy rolek na Polskim rynku z pewnością trafi w nasze wymagania. W końcu jak sami mówią posiadają „rekreacyjny sprzęt sportowy dla każdego”

E JAK ELEGANCJA

Połączenie stylu i gustu ze sportem? Dla firmy Tempish nie jest to problemem. Kolorystyka łyżew figurowych, ich kroje, materiały, z których zostały wykonane nie odbiegają od aktualnych trendów ze świata mody. Printy, które wybierają nadają łyżwom firmy Tempish niepowtarzalny charakter wyróżniający je pośród innych dostępnych na rynku. Ich turkusowe łyżwy Nessie Star to sprzedażowym numerem jeden, który doczekał się drugiej, bardziej eleganckiej odsłony w kolorze głębokiej czerni. Białe, klasyczne NORDIQ z dodatkiem futerka, czy model NORTH z elementami kultury nordyckiej zdecydowanie trafią w różnorodne gusta. Patrząc na ofertę Tempish trudno wyobrazić sobie, że ktoś mógłby nie znaleźć czegoś dla siebie. Mieszanka sportowego profesjonalizmu i modnego zacięcia sprawi, że nawet najbardziej zagorzała fanka światowych wybiegów będzie marzyła o popołudniu spędzonym na lodowisku.

M JAK MNOGOŚĆ ZALET JAZDY NA ŁYŻWACH

Mimo świadomości, że marka Tempish to nie tylko łyżwy, ze względu na charakter naszej działalności, właśnie temu chcemy poświęcić znaczną część artykułu. I choć zalety wynikające z tej formy aktywności wydają się być oczywiste, pozwolimy sobie przytoczyć kilka z nich. Zacznijmy od tych najbardziej z pozoru błahych, jednak w rzeczywistości istotnych. Jazda na łyżwach zacieśnia więzy. Połączenie wysiłku i dobrej zabawy w towarzystwie mamy, przyjaciół czy dzieci brzmi jak plan na idealne popołudnie. Wspólnie spędzony czas pozwoli nam zbliżyć się do siebie, a może i znaleźć wspólną pasję. Niewątpliwie, jednym z ważniejszych aspektów jest tek zdrowotny. Jazda na łyżwach rozwija wiele partii mięśniowych, skupiając się na brzuchu, nogach i pośladkach. W trakcie godziny jazdy można spalić około 500 kcal. Dodatkowo ta aktywność zwiększa wytrzymałość, poprawia naszą elastyczność, poprawia samopoczucie, wpływa pozytywnie na dobry stan serca i krążenie krwi. To chyba wystarczająca zachęta, żeby zainwestować w parę łyżew i już w ten weekend „śmigać” na lodowisku.

P JAK PIERWSZE KROKI

Nie jest tajemnicą, jak znaczące i ważne są pierwsze kroki. Marka Tempish również jest tego świadoma. Doskonale wiedzą, patrząc na swoją historię, że postawienie pierwszego kroku może zaprowadzić nasz na szczyt. Przywołując kilka faktów z przeszłości, Tempish to firma pochodzenia czeskiego, której początki pamiętają 1994 rok. Już od samego początku istnienia zajmowali się produkcją i sprzedażą sprzętu sportowego (głównie rolek i łyżew), stopniowo powiększając swoją ofertę o takie dyscypliny jak chociażby tenis stołowy czy floorball. Otwarcie pierwszego oddziału w Polsce nastąpiło w 2006 roku w Rudzie Śląskiej, a dziś prowadzą działalność na terenie całego kraju. Posiadają swoje przedstawicielstwa na terenie Czech, Słowacji, Węgier, Ukrainy, Słowenii, Litwy i Niemiec. Pierwszy postawiony krok zaprowadził ich na szczyty w swojej branży.

I JAK INNE SPORTY

Tempish to zdecydowanie nie tylko łyżwy. W swojej ofercie nasz sponsor oferuje również szereg sprzętu do zupełnie innych dyscyplin sportowych. Deskorolki oraz hulajnogi, a także niezbędne elementy dbające o bezpieczeństwo, takie jak kaski czy ochraniacze. Jednak to nie koniec, a asortyment Tempish sięga dużo dalej. Odwiedzając witrynę internetową sklep.tempish.pl zajdziemy m.in. obuwie, torby sportowe, skarpety kompresyjne. Amatorzy unihokeja także zaopatrzą się właśnie tam w cały niezbędny ekwipunek, począwszy od piłeczek, rękawiczek, bluz bramkarskich, aż po same kije (również i te hybrydowe). Trenerom ułatwi pracę chociażby profesjonalna tablica trenerska dostępna do zakupu. Bardzo ważnym z elementów sprzedaży są również rolki różnego rodzaju, w zależności od ich przeznaczenia. A co w przyszłości? Z pewnością jeszcze nie raz marka Tempish zaskoczy klientów swoją elastycznością i różnorodnością.

S JAK SOLIDNOŚĆ I STABILNOŚĆ

Solidność i stabilność. Te dwa użyte już kilkukrotnie słowa nie są wstawiane tutaj bez przyczyny. Firma Tempish utożsamia się z nimi od lat, a najlepszym potwierdzeniem, że to prawda są opinie klientów o ich produktach. Warto przytoczyć kilka najważniejszych cech, o których wspominają zadowoleni nabywcy: „łyżwy dobrze trzymają kostkę, jazda w nich to przyjemność”, „dobra sztywność, nie uciskają kostek”, „doskonała jakość i bardzo staranne wykonanie”, „porządny sprzęt za rozsądną cenę”. Można w nieskończoność (a przynajmniej dość długo) przywoływać tutaj zdania użytkowników łyżew marki Tempish, jednak opinię najlepiej wyrobić sobie samemu. Do tego i Was zachęcamy, jeśli nadal zastanawiacie się nad tym, sprzęt której firmy wybrać na początek przygody z tym sportem.

H JAK HOKEJ

Jak nie wspominać o hokeju, będąc na stronie tak zasłużonego klubu, jakim jest Polonia Bytom. Ciężka praca, samozaparcie i dyscyplina, a także systematyczność z pewnością się kluczem do sukcesu. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że sprzęt hokejowy najwyższej jakości może tę drogę na sam szczyt zawodnikowi ułatwić, a przynajmniej sprawić, żeby była lżejsza. Odpowiedni dobór chociażby łyżew wpływa na poprawienie dynamiki, zwrotności czy prędkości. W ofercie naszego sponsora znaleźć można również kije kompozytowe, krążki hokejowe, odpowiednio wyprofilowane bidony, a także przygotowane pod kadrę szkoleniową tablice trenerskie czy systemy treningowe ułatwiające najmłodszym podopiecznym naukę jazdy na łyżwach. Słowem: od podstawowych elementów po te specjalistyczne – Tempish odpowiada na wszystkie potrzeby.

prepared by sid & kofa ice hockey freaks