Fabryka zdrowia i dobrych nawyków. Po prostu, Fabryka Formy.

19.01.2023

Żadną tajemnicą nie jest, jak ważna jest aktywność fizyczna w naszym życiu. Każdy choć raz usłyszał popularny slogan „sport to zdrowie”. Nie kłócimy się z tym, popieramy i podpisujemy się pod tym rękami i nogami. Możemy zacząć wymieniać, na które z elementów naszego układu, zbawienny wręcz wpływ ma aktywność fizyczna. Od zmniejszenia ryzyka wystąpienia schorzeń sercowo-naczyniowych, poprzez ograniczenie występowania infekcji i przeziębień, aż po zachowanie prawidłowo funkcjonujących funkcji metabolicznych. Medyczny bełkot? Być może. Nie pozostawia jednak złudzeń fakt, że ze sportu to więcej pożytku, niż szkody. I tego się trzymamy.

Nie chcemy swoimi wywodami wpasować się w chwilowy trend na „bycie fit”. Atakujące nas zewsząd postaci promujące sport, bo tego wymaga od nich społeczeństwo, mogą zniechęcić. Chcemy by sport stał się stylem życia i pasją. Aktywność fizyczna jest od małego wpisana w tryb życia sportowca, w tym również hokeisty. Wpisuje się również z myśl przyświecającą naszemu kolejnemu sponsorowi, czyli Fabryce Formy.

F JAK FORMA NA LATA, NIE NA LATO!

Nawyki, czyli jak podaje słownik, zachowania, które wykonujemy automatycznie, po wystąpieniu wyzwalacza. Różni się od zwyczaju tym, że zwyczaj, to coś, co robisz regularnie, jednak musisz się do tego sam zmuszać czy przekonywać. Kluczowa różnica, zmieniająca tak wiele. Fabryka Formy od lat dba o to, żeby w klubowiczach wyrobić pewne zdrowe nawyki. Trening, zmiana trybu życia czy diety ma stać się miłym nawykiem, częścią nas samych i naszego życia. Nie chodzi tu o chwilowych efekt „WOW”, a o zmianę o 180 stopni swojego funkcjonowania. Chodzi o ŚWIADOMOŚĆ, która ma prowadzić nas do upragnionego celu i trzymać nas w takim trybie funkcjonowania dalej, nie tylko do pewnego momentu. Klienci, którzy przekroczyli próg Fabryki Formy wracają do niej i na lata zostają przyjaciółmi klubu. To jedna z cech, która naszego sponsora czyni wyjątkowym.

O JAK OFERTA DLA KAŻDEGO

Wiemy, że w dzisiejszych czasach cena zdrowia często może przytłaczać. Wszelkiego rodzaju porady specjalistów i trenerów, wejścia na siłownię, zajęcia fitness, diety pudełkowe i cateringi potrafią nadszarpnąć budżet każdego człowieka. Fabryka Formy wychodzi naprzeciw przyszłym klubowiczom i przygotowuje różnorodne oferty umożliwiające dołączenie do klubu. Karnety lokalne, na konkretny klub lub sieciowe. Na czas określony lub nieokreślony. Umowy flexi dla studentów i uczniów. Dodatkowo niesamowicie opłacalne akcje i rabaty dla chcących dołączyć klientów, zapewniające zniżki przy pierwszym zapisie. Jednorazowe wejście do klubu również nie stanowi problemu. Fabryka Formy honoruje pakiet MultiSport, oferuje również pakiety dogodne dla firm. Każdy znajdzie odpowiadający mu pakiet, na każdą kieszeń. Jesteśmy o tym przekonani!

R JAK RÓŻNORODNOŚĆ ZAJĘĆ

Klub Fabryka Formy oferuje jedną z najbogatszych ofert grupowych zajęć fitness. Nasz sponsor doskonale zdaje sobie sprawę, jak różnorodne są potrzeby jego klientów. Wie, że dysponują różną ilością wolnego czasu, w różnych godzinach są dostępni. Zwraca uwagę na zróżnicowane poziomy zaawansowania klubowiczów, dając im możliwość dopasowania zajęć indywidualnie pod siebie. Pośród oferowanych treningów znajdą się takie wzmacniające ciało i kondycję, taneczne, relaksacyjne czy przyśpieszające spalanie tkanki tłuszczowej. Fabryka Formy umożliwia również treningi specjalistyczne, takie jak aktywna ciąża, aktywny senior, pole dance czy przygotowania pod Runmageddon. Poprzestawanie na utartych szlakach i schematach to nie w stylu naszego sponsora, stąd też utworzenie autorskich zajęć fitness takich jak Antystres czy coraz bardziej popularne zajęcia na rowerach stacjonarnych. Słowem podsumowania: zanim pomyślałeś o jakiś zajęciach dla siebie, Fabryka Formy z pewnością już miała je w swojej ofercie. Nie dadzą się zaskoczyć!

M JAK MILLS. A DOKŁADNIEJ LES MILLS

Coraz częściej spotykasz się z literami LM przed nazwą treningu? Les Mills to olimpijczyk, który zrewolucjonizował podejście do sportu i treningów. To właśnie on dostrzegł potencjał zajęć grupowych i utworzył autorski program treningowy przy wykorzystaniu sztang, dopasowany do predyspozycji osób o różnych warunkach fizycznych. Pierwszy program – Les Milles Bodypump, przy pomocy prezenterów został rozpropagowany na cały świat na stałe wchodząc do świata aktywności. O popularności tego treningu, na który składa się około 800 różnych ćwiczeń, świadczy fakt, że ponad 20 tysięcy klubów na świecie ma je w swojej ofercie. Choreografie zmieniają się co kilka tygodni i odbywają się w rytm energetycznej muzyki, co zapewnia doznania nie tylko fizyczne, ale i psychiczne. Fabryka Formy w swojej ofercie ma aż 9 zajęć prowadzonych pod szyldem Les Mills. Styl treningowy rodem ze Stanów Zjednoczonych zrewolucjonizował również polski rynek. Wpadnij do Fabryki i przekonaj się, w czym tkwi jego siła!

A JAK APPKA. ZDROWAPPKA

Rewolucja objęła nie tylko sferę oferowanych przez Fabrykę Formy treningów. Idąc z duchem czasu nasz sponsor postanowił iść o krok dalej i wpasować się w aktualne trendy. Dla ułatwienia współpracy z klubowiczami powstała dedykowana właśnie im aplikacja, czyli ZdrowAppka. Aplikacja przeznaczona jest dla klientów sieci, którzy chcą zrealizować swój plan na zdrowy tryb życia. Poszukiwanie motywacji i ucieczka przed narastającą niechęcią dopada każdego z nas, a ZdrowAppka ma stanowić ułatwienie dla każdej osoby, czy to początkującej czy na poziomie zaawansowanym. Oferuje podstawowe opcje takie jak wejście do klubu bez karty czy możliwość rezerwowania zajęć, ale także pozwala m.in. sprawdzić statystyki dotyczące Twojej aktywności: kroki, sen czy przebieg treningu. Wszystko w jednym miejscu? To możliwe. Zupełnie jak w Fabryce Formy!

prepared by sid & kofa ice hockey freaks