Trwa nabór do Akademii Hokejowej. Nie zwlekaj, zostań hokeistą!

05.10.2022

Nabór do Akademii Hokejowej trwa! Klub hokejowy BS Polonia Bytom poszukuje chłopców i dziewcząt w wieku 4-9 lat. Nieważne, że dziecko nie potrafi jeździć na łyżwach, ponieważ pod okiem naszych profesjonalnych trenerów nauczymy każdego podstaw jazdy na łyżwach. Twoje dziecko spędzi aktywnie czas, zyska nowych przyjaciół oraz doświadczy treningowych wyzwań. Nie czekaj, zostań hokeistą Polonii Bytom.

Dziecko biorące udział w zajęciach koniecznie musi posiadać kask (początkowo może to być kask narciarski lub rowerowy), przydatne będą również ochraniacze na łokcie i kolana (tutaj również na start wystarczą te, używane podczas jazdy na rolkach, czy na rowerze). Pamiętaj zimą o ciepłych ubraniach, zawsze zaopatruj się w grube rękawice oraz, co najważniejsze, łyżwy hokejowe. Zbędnym wydatkiem jest kupowanie plastikowych łyżew z klamrami, postaw na te profesjonalne! Istnieje również możliwość wypożyczenia kasku oraz łyżew, a kiedy dziecko opanuje podstawy jazdy, możliwe jest także wypożyczenie sprzętu hokejowego.

Sama organizacja zajęć działa według jednego, stałego schematu. Dzieci ubierają się w szatni, na lodzie są dzielone na grupy w zależności od wieku i stopnia zaawansowania. Zajęcia trwają około jednej godziny, a każda z grup ma swojego trenera.

Na wszystkie wasze pytania czekamy pod poniższymi numerami:

501 946 805 – Robert Pawłowski 
795 471 906 – Andrzej Kapica
600 040 936 – Sławomir Budziński

PAMIĘTAJ: Żaden z naszych trenerów nie oczekuje od dziecka zdolności łyżwiarskich, najważniejsze, aby każde dziecko stawiając swoje pierwsze kroki na lodzie stopniowo i w swoim tempie opanowało umiejętność jazdy na łyżwach!

prepared by sid & kofa ice hockey freaks