Weekend o wszystko? Czas na rewanż(e) z Sokołami!

11.03.2022

Hokeiści Polonii Bytom w najbliższy weekend zagrają o wszystko z MKS Sokołami Toruń. W pierwszym półfinale to torunianie byli lepsi i żeby pozostać w grze, należy wygrać w sobotę i doprowadzić do meczu numer 3. 

Po porażce 1:6 w Toruniu 9 marca, sytuacja Polonistów w fazie pucharowej MHL nie jest łatwa. Mają oni bowiem przysłowiowy nóż na gardle, ponieważ margines błędu wykorzystali w pierwszym meczu. Zmagania półfinale toczą się do dwóch zwycięstw, więc w sobotę 12 marca zagrają o przedłużenie rywalizacji, a zarazem swoich marzeń i nadziei na obronę tytułu mistrzowskiego.

Z racji, iż BS Polonia Bytom była wyżej sklasyfikowana od Sokołów z Torunia po zakończeniu zasadniczej części sezonu, to drugie i ewentualne trzecie spotkanie zostanie rozegrane w Bytomiu na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów. Czy będzie ono potrzebne? Mamy ogromną nadzieję, że tak. Poznajcie terminarz, jeśli bytomianie sobotnie starcie rozstrzygną na własną korzyść.

Terminarz:

  • 12.03.22, 17:00 – BS Polonia Bytom -;- MKS Sokoły Toruń
  • 13.03.22, 17:00 – BS Polonia Bytom -;- MKS Sokoły Toruń (ewentualny 3. mecz w przypadku stanu 1:1)

Doskonale wiemy jak istotnym czynnikiem psychologicznym jest atut własnego obiektu, wypełnionego wiernymi kibicami. Miejmy nadzieję, że wszystko to pomoże Niebiesko-czerwonym zagrać ze swoją optymalną skutecznością do której nas przyzwyczaili, a której zabrakło w pierwszym starciu.

Bilety dostępne są online na naszej stronie oraz na 2h przed rozpoczęciem spotkania w kasach lodowiska im. Braci Nikodemowiczów. Liczymy na Wasze głośne wsparcie.

DO ZOBACZENIA!

prepared by sid & kofa ice hockey freaks