Polonistki w półfinale fazy play-off!

21.02.2022

Zawodniczki BS Polonii Bytom z przytupem rozpoczęły fazę play-off, nie dając żadnych szans drużynie z Jastrzębia, pewnie wygrywając w dwumeczu 2-0.

Podopieczne trenera Andrzeja Secemskiego rozpoczęły w sobotę na wyjeździe o 15:45 i już w pierwszej kwarcie pokazały swoją moc, wygrywając tą część gry 6:1. Kolejne minuty prowadzone były pod dyktando Niebiesko-Czerwonych, które sukcesywnie powiększały dorobek bramkowy a zwycięstwa w kolejnych kwartach 8:0 i 5:0 złożyły się na efektowny rezultat 19:1.

UKH Białe Jastrzębie – BS Polonia Bytom 1:19 (1:6, 0:8, 0:5)
Bramki: Szymik – Chrapek x3, Sfora x2, Późniewska x4, Tomczok x3, Wcisło x1, Dziwok x2, Zięba x4
Relacja jest dostępna TUTAJ.

W niedzielne popołudnie na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów odbył się mecz numer 2 i wątpliwości co do awansu nie było już po pierwszej kwarcie, wygranej 11:0. Pozostałe 40 minut było formalnością a ostateczny rezultat 27:1 nie pozostawia złudzeń, kto zasłużył na walkę o medale

BS Polonia Bytom – UKH Białe Jastrzębie 27:1 (11:0, 10:0, 6:1)

Bramki: Późniewska x5, Talanda x4, Tomczok x2, Wcisło, Dziwok x5, Mota x2, Zięba x4, Secemska, Kaleja x3.

Relacja dostępna jest TUTAJ.

Bytomianki w półfinale fazy play-off zmierzą się z zespołem PTH Kozice Poznań. Pierwszy mecz w Poznaniu zaplanowano na sobotę 26 lutego, zaś rewanż przed bytomską publicznością odbędzie się 5 marca.