Hokeistki zaczynają fazę play-off!

18.02.2022

Piękniejsza strona hokeja w Bytomiu rozpoczyna walkę o medale w sezonie 2021/2022. Już w najbliższy weekend, bytomianki w ramach ćwierćfinału rozegrają dwumecz z zespołem UKH Białe Jastrzębie.

Polonistki przeszły przez fazę zasadniczą jak burza, wygrywając wszystkie 16 spotkań i gromadząc jednocześnie 48 punktów. Bilans 211-12 musi budzić uznanie przed rywalkami i nie trudno się dziwić, że Polonia kolejny raz uznawana jest za faworyta całych rozgrywek.
Swoją wartość trzeba jednak udokumentować na tafli a pierwsza okazja ku temu będzie już w sobotę, gdzie nasze hokeistki zagrają mecz z Jastrzębiem na wyjeździe. Początek starcia o 15:45.

W fazie play-off gramy do dwóch zwycięstw, więc naturalnie musi odbyć się rewanż, na który JUŻ TERAZ gorąco WAS ZAPRASZAMY! Spotkanie domowe Mistrzynie Polski rozegrają w niedzielę 20 lutego o godzinie 18:00 na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów. Początek o godzinie 18:00 a wstęp na ten mecz jest dla wszystkich darmowy!

Mamy nadzieję, że w niedzielne popołudnie spotkamy się przy ul. Pułaskiego i wspólnie będziemy świętować awans do półfinału PLHK w sezonie 2021/2022. Do zobaczenia! 

prepared by sid & kofa ice hockey freaks