W weekend pojedynek z SMS-em Toruń!

21.01.2022

Przed nami kolejny weekend meczowy w Młodzieżowej Hokej Lidze. Podobnie jak przed tygodniem naszych zawodników czeka znów tylko jeden pojedynek.

W sobotę nasza drużyna podejmować będzie ekipę SMS-u Toruń. Co prawda w ligowej tabeli drużyna z Torunia zajmuje odległe 13. miejsce, jednak w trakcie trwania sezonu torunianie poczynili spore postępy.

Wzmacniani zawodnikami, którzy regularnie występują w Polskiej Hokej Lidze w barwach KH Energi Toruń, gracze SMS-u w ostatnich spotkaniach pokonali SMS PZHL Katowice 2:1 oraz MOSM Tychy 2:0.

Poprzedni pojedynek naszej drużyny z SMS-em zakończył się wygraną Polonii 10:3. Świetne zawody w barwach naszego klubu zanotowali wówczas Łukasz Dybaś (gol i cztery asysty) czy Błażej Salamon (dwie bramki i asysta).

Podobnie jak w poprzedni weekend naszych zawodników czeka zaledwie jeden mecz. Niedzielny pojedynek z ekipą TME ŁKH Łódź został przełożony z uwagi na potwierdzenie przypadków koronawirusa w zespole z Łodzi.

Początek najbliższego spotkania z torunianami w sobotę o godzinie 17. Bilety do nabycia są na stronie (LINK) oraz w kasie Lodowiska im. Braci Nikodemowiczów na dwie godziny przed początkiem meczu.

fot. Karolina Sommer | Planet of Hockey

prepared by sid & kofa ice hockey freaks