JUMP CITY – ZAKOŃCZENIE SEZONU HOKEJOWEGO

05.06.2018

ZAKOŃCZENIE SEZONU HOKEJOWEGO w JUMPCITY – Park Trampolin

—————————————————————————————–
🔸termin: czwartek, 21.06.2018, od 12:00 do 14:00
🔸jedziemy autokarem z OSiRu 👌🙂

Na zakończenie sezonu i wyjazd do Jump City zaproszeni są Trenerzy Dariusz Jędrzejczyk i Zbigniew Bryjak oraz wychowawcy klasy VI i VII SPMSu. Jest zgoda pani dyrektor SPMSu na wyjazd w tym dniu do Jump City ale każdy rodzic musi napisać dziecku ZWOLNIENIE ZE SZKOŁY.
Wyjazd będzie w całości zapłacony z pieniędzy szatniowych (dotyczy szatni nr 9 i 10).

Informacje – JUMP CITY
1. W czwartek 21.06 dzieci idą do kościoła na 9:30, potem jedziemy do Jump City. Wyjazd będzie ok. 11:00 (szczegóły podam później).
2. W Jump City dzieci będą miały lekcję jumpingu – trener z Jump City zrobi im rozgrzewkę, pokaże triki  potem będzie czas wolny 
3. Proszę dzieciom dać coś do jedzenia i więcej napojów, bo na pewno będą musieli się mocno nawodnić po fiflakach, saltach, gwiazdach i szpagatach  Na miejscu jest kawiarenka, można też w niej coś ewentualnie kupić – to zostawiam do Waszej decyzji.
4. Do Jump City jadą z nami wychowawcy klasy 6 i 7 oraz trenerzy D. Jędrzejczyk i Z. Bryjak
5. W Jump City, po zakończeniu jumpingowych szaleństw, spotkamy się na chwilę we wspomnianej wcześniej kawiarence, gdzie dzieci podziękują trenerom i nauczycielkom za miniony rok, a trenerzy podziekują za wytrwałość dzieciakom 

 

Korzystając z okazji… 😉 Osoby, które zalegają z płatnościami, proszę o uregulowanie zaległości – kontakt Agnieszka Poznańska (szatnia nr 9) i Ilona Kluczyk (szatnia nr 10)

 

 

prepared by sid & kofa ice hockey freaks