Zagłosuj i wspomóż najmłodszych hokeistów

11.10.2017

Nasz drużyna kategorii minihokej (do lat 8) uczestniczy w programie „Sportbonus Dzieciom”. Program realizowany jest pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Celem akcji jest dobra zabawa i spełnianie marzeń młodych sportowców, a także wsparcie rozwoju infrastruktury dziecięcych i młodzieżowych zespołów sportowych.
Rodzice i kibice poprzez internetowe głosowanie wspierali będą dzieci w walce o spełnianie marzeń i codziennych potrzeb. Będą to np. zakup nowego sprzętu czy organizacja obozu sportowego.

Zagłosuj na „TMH Polonia Bytom MINIHOKEJ” na www.sportbonus.pl

Zespoły będą też walczyć o nagrody tygodniowe. W pierwszym etapie, po dołączeniu do programu Sportbonus Dzieciom, rodzice będą mogą wybrać spośród zgłoszonych klubów drużynę swojego dziecka i zagłosować na nią. Po zdobyciu 30 punktów (jeden głos to jeden punkt), zgłoszona sekcja otrzymuje pierwszą gwarantowaną nagrodę: profesjonalną aplikację do komunikacji trenerów z dziećmi i ich opiekunami. Do zdobycia w ramach nagród tygodniowych będą m.in.: wyjazd na zimowisko, vouchery na zakupy sportowe, bilety na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej lub Wielką Krokiew czy spotkanie z ambasadorami akcji: Przemysławem Saletą, Alicją Tchórz czy Patrycją Kulwińską. Nagrodą dla najaktywniejszych klubów będzie spotkanie z naszymi Olimpijczykami. Więcej o akcji na stronach
http://pzhl.org.pl/sportbonus-i-polski-komitet-olimpijski-spelnia-marzenia-mlodych-sportowcow/
http://www.sportbonus.pl

prepared by sid & kofa ice hockey freaks