Pierwszy punkt mikrusów!

02.03.2017

Swój pierwszy punkt w sezonie 2016/2017 zdobyła w dniu dzisiejszym drużyna mikrusów. Młodzi poloniści po bardzo dobrej grze zremisowali z drużyną JKH GKS Jastrzębie 4-4.

Pierwszą tercję wygraliśmy 2-0 po pięknych trafieniach w okienko Patrycji Wójcik.

W drugiej tercji wynik na 3-1 podwyższył Oskar Jaworski po kombinacyjnej akcji z Maciejem Ragusem. Dwubramkowe prowadzenie nie utrzymało się jednak do końca tej tercji. Dwa szybkie gole dla Jastrzębia z akcji i jeden gol z rzutu karnego dał przyjezdnym prowadzenie 3-4.

W trzeciej tercji wynik spotkania na 4-4 strzałem z dystansu ustalił Gaweł Matura.

W pomeczowym konkursie rzutów karnych Polonia zwyciężyła 3-2!

Gratulacje dla całej drużyny mikrusów za świetny mecz oraz zwycięstwo w rzutach karnych! Wszyscy zagrali dzisiaj super zawody – od napastników przez obrońców na bramkarzach kończąc! Gratulacje również dla trenerów Adama Golińskiego i Zbigniewa Bryjaka. Mozolna praca zaczyna przynosić pierwsze efekty. Dziękujemy i prosimy o więcej! 🙂