Kolejne punkty mikrusów!

13.03.2017

Kolejne punkty w sezonie 2016/2017 zdobyła w niedzielne popołudnie drużyna mikrusów TMH Polonia. Grające jako gospodynie na bytomskim obiekcie Kojotki Naprzód Janów uległy naszej drużynie 2-7. Wynik spotkania pięknym trafieniem otworzyła niezawodna Patrycja Wójcik. Wynik na 2-0 podwyższył z rzutu karnego Adam Kołodziej. Po strzale Maćka Ragusa prowadzimy już 3-0. Po bramce dla Kojotek szybka odpowiedź rozgrywającego świetne spotkanie Adama Kołodzieja i mamy 4-1 dla Polonii, po pierwszej tercji. W drugiej tercji nie oglądaliśmy celnych trafień, natomiast w trzeciej tercji gola z rzutu karnego strzelił Igor Garncarczyk oraz po jednym trafieniu dołożyli Gaweł Matura i Patrycja Wójcik.

Również w pomeczowym konkursie rzutów karnych nasza drużyna okazała się lepsza wygrywając 6-2.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich mikrusów za super grę! Czekamy na kolejne punkty 🙂

Bramki, składy tutaj

prepared by sid & kofa ice hockey freaks