Wygrana z Oświęcimiem

20.02.2017

W niedzielne południe, 19 lutego rozegraliśmy zaległy mecz z drużyną UKH UNIA Oświęcim. Przeciwnicy rozpoczęli grę od mocnego ataku, który sprawił, że już w 44 sekundzie meczu drużyna z Oświęcimia prowadziła jedną bramką. To był 'zimny prysznic’… i szybkie przebudzenie drużyny. Polonijne Żaki Młodsze wzięły się od razu do pracy. Kolejne trzy bramki należały do nas. W trzynastej minucie meczu, po raz drugi krążek wylądował w naszej bramce, ustanawiając wynik po pierwszej tercji – 4:2.

Piątą bramkę dla naszej drużyny strzeliła, w trzeciej minucie drugiej tercji, nasza jedyna zawodniczka w drużynie – Partycja Wójcik. Piękny strzał, ważna bramka. Worek został otwarty! Teraz już pójdzie z górki! Gratulacje Pati!

Określenie „słaba płeć” w tym przypadku zupełnie nie znajduje potwierdzenia 😀
Ostatecznie, druga tercja zakończyła się wynikiem 3:0 dla naszej drużyny.

Trzecia tercja była już nastawiona na utrzymanie wyniku i spokojne pilnowanie naszej bramki. Bramkarze spisali się doskonale, wyłapując 100 % strzałów. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny, kiedy sędziowski gwizdek oznajmił koniec meczu, na tablicy widniał wynik 8:2. GRATULACJE!

Bramki, Składy, Galeria – TUTAJ

prepared by sid & kofa ice hockey freaks