Uwaga jedzie walec :)

25.02.2017

Dziś żaki rozegrały zaległe spotkanie z MUKS Naprzód Janów, najprościej można ująć rozjechali przeciwnika. Trzeba nadmienić, że grały dwie czołowe drużyny ligi. Mecz ułożył się fantastycznie bo już w 11 sec meczu wychodzimy na prowadzenie.

Kolejne minuty tylko potwierdziły naszą przewagę  po pierwszej tercji wynik 4-0. W drugiej tercji nasi trochę odpuścili i przeciwnik ukuł dwa razy. My jednak daliśmy odpowiedź w postaci trzech bramek. Trzecia tercja i na początku podwyższamy na 8-2 i do końca wynik nie uległ zmianie.

Tym zwycięstwem żak starszy TMH Polonia praktycznie zapewnił sobie Mistrza Śląska w kategorii u-14 🙂

TMH Polonia Bytom 8 – 2 MUKS Naprzód Janów ( 4-0, 3-2, 1-0 )

Bramki: 0,11 Wybiral as Ziółkowski, 5,32 Korzyniewski(-1), 13,31 Wybiral as Ziółkowski, Szymańska, 15,37 Mularczyk as Korzyniewski, 21,52 bramka Janów(+1), 26,26 Mularczyk as Wybiral, 35,05 bramka Janów(+1), 36,52 Gurzyński as Mularczyk, 37,34 J.Stępień as Wybiral, 42,27 Ziółkowski as Korzyniewski.

Skład: Wieczorek, Rutkowski- J.Stępień, Szugzda, Szymańska, Ziółkowski, Wybiral(6), B.Stępień(4), Katryniok(6), Mularczyk, Gurzyński(2), Korzyniewski, Szmol, Kurzynoga, Łoza, Kociszewski, Zberek Szyszko.

Kary: 18min.

Kolejne spotkanie w czwartek w Bytomiu o godz. 18.00 z UKS Zagłębie Sosnowiec.