SKŁADKI KLUBOWE – KOMUNIKAT

12.01.2017

SKŁADKI

Na prośbę Koordynatora Dariusza Jędrzejczyka, przypominam o konieczności regularnego opłacania składek klubowych. Składki te pobierane są za przynależność  zawodnika do klubu THM Polonia Bytom i zapewniają zawodnikom opiekę trenerską podczas zajęć na lodowisku. Składki są obowiązkowe dla wszystkich zawodników!

W ubiegły wtorek, tj. 10 stycznia 2017 r. odbyło się zebranie Trenerów w sprawie finansów, na którym ustalono, że kontrolę nad płatnością składek klubowych przejmą Trenerzy poszczególnych grup hokejowych.
Ponieważ duża część zawodników nie płaci regularnie składek członkowskich jest to nie w porządku w stosunku do rodziców, którzy te składki opłacają regularnie. Nie może być tak, że część rodziców finansuje i sponsoruje pozostałych zawodników klubu.

Ustalono, że:
Do 15 lutego 2017 r. należy zapłacić  składki za styczeń i luty  2017 r. a następnie regularnie uzupełniać zaległości wynikające z niezapłaconych składek za miesiące poprzednie, tj. od września do grudnia 2016 r.  (4 miesiące składkowe).
Składki członkowskie można wpłacać u Kierowników drużyn lub bezpośrednio u Trenerów.

Ważna informacja:
Jeśli do 15.02.2017 r. składki za styczeń i luty za danego zawodnika nie zostaną zapłacone, zawodnik nie będzie mógł uczestniczyć w zajęciach na lodowisku. Będzie miał zapewnioną opiekę podczas tych zajęć, ale nie będzie mógł czynnie uczestniczyć w zajęciach (zakaz wejścia na lód).

 

prepared by sid & kofa ice hockey freaks