Warrior Cup – fotorelacja z pierwszego dnia turnieju

29.12.2016

Zawodnicy TMH Polonii Bytom z rocznika 2005, powołani na Turniej Warrior Cup, reprezentują Kadrę Śląska II. W skład tej drużyny wchodzą również zawodnicy z Janowa. W pierwszym dniu turnieju mieli oni przyjemność zmierzyć się z drugą drużyną reprezentującą Śląsk, a mianowicie z drużyną ŚLĄSK I (w jej skład wchodzą zawodnicy z Tychów oraz Jastrzębia).

Mecze rozgrywają się w systemie 2 x 20 minut, a każda połowa punktowana jest osobno. Pierwsza połowa meczu ŚLĄSK I – ŚLĄSK II zakończyła się wynikiem 3:3, druga połowa wynikiem 0:1. Tym samym kadra ŚLĄSK II zdobyła w tym meczu 3 punkty (1 pkt za remis w pierwszej połowie i 2 punkty za wygraną w drugiej połowie meczu).

Ponieważ drużyna ŁKH Łódź nie dojechała na turniej, kolejny mecz, planowany na godz. 15:10, nie odbył się. Z powodu braku przeciwnika, drużynie ŚLĄSK II przyznano zwycięstwo i tym samym na konto drużyny wpłynęły kolejne 4 punkty.

Najlepsi strzelcy Warrior Cup po pierwszym dniu:

Po pierwszym dniu zawodów Kadra Śląska II plasuje się na 2 miejscu /7 punktów/.

Na czwartek 29.12 Kadra Śląsk II nie m zaplanowanego żadnego meczu podczas turnieju, tak więc przed zawodnikami jeden dzień odpoczynku i czas na regenerację.

W piątek 30 grudnia zawodników czeka ciekawy dzień. Zaplanowane są w tym dniu 3 mecze:

• godz. 9:20 ŚLĄSK II – GDYNIA/ MALBORK
  • godz. 12:00 ŚLĄSK II – KRYNICA/KRAKÓW
  • godz. 14:40 ŚLĄSK II – K. MOR.ŚL.