Siódmy mecz – siódma wygrana

09.11.2016

W poniedziałek /7.11/ Żaki Młodsze rozegrały mecz wyjazdowy w Opolu. Pierwsza i druga tercja to zdecydowana przewaga naszej drużyny. Po dwóch tercjach TMH Polonia Bytom prowadziła 12:1.

dsc_1942

Cieszy fakt, że pojawiły się nowe nazwiska wśród zawodników, którzy przejmowali ciężar gry na siebie i mieli duży wkład w przebieg i wynik meczu. Świetne spotkanie w wykonaniu Gawła Matury, pierwsza bramka ligowa strzelona przez Radka Nawrota, dwa gole Tadka Głowackiego, bramka Bartosza Pająka i Kacpra Wojtasa-Kuklińskiego –  BRAWO!

W połowie trzeciej tercji sytuacja wymknęła się nieco spod kontroli. W ciągu 1,5 minuty straciliśmy 3 bramki. Co było przyczyną? Trudno powiedzieć. Temat do indywidualnych przemyśleń i dyskusji z Trenerem. Dopóki nie zagra syrena końcowa, mecz trwa, wszystko może się zdarzyć. Wysoka przewaga bramkowa nie gwarantuje wygranej, mecz trwa 45 minut i przez te 45 minut walczymy jakby stan był 0:0. Pełna koncentracja.

Mecz zakończył się wygraną 16:5. I chociaż szkoda tych straconych bramek, spotkanie należy zaliczyć do udanych. Dziękujemy dzielnym, wiernym Rodzicom, którzy mimo późnej godziny meczu i długiej drogi do Opola, pojechali z dziećmi aby im kibicować. Tylko czemu tak cicho?