Pierwsza przegrana ŻM

22.11.2016

W dniu wczorajszym drużyna Żaków Młodszych rozegrała pierwszy mecz w nowych koszulkach meczowych. Cała drużyna prezentowała się pięknie i chętnie pozowała do wspólnego zdjęcia 🙂

dsc_3962

 

Szybkie foto, potem rozgrzewka i pełna koncentracja przed meczem. Naszym przeciwnikiem była drużyna MOSM Tychy II. Pierwszą bramkę, w siódmej minucie meczu strzelił Kuba, budząc nadzieję na korzystny wynik meczu dla Polonii.

Niestety cztery kolejne bramki należały do przeciwnika. I kiedy na tablicy widniał wynik 4:1 dla Tychów, w 23-ej minucie krążek wylądował w bramce przeciwnika. Chwilę potem kolejną bramkę strzelili nam przeciwnicy, ustanawiając wynik 5:2. Duża strata bramek i małe zdecydowanie naszych zawodników, powodowały, że nadzieje na poprawę wyniku, z każdą chwilą ulatniały się coraz bardziej. Ale jak to bywa w sporcie, który jest nieprzewidywalny, w końcowych minutach drugiej tercji strzeliliśmy dwie kolejne bramki. Stan meczu po drugiej tercji 5:4, budził nadzieję w drużynie i kibicach.

Trzecia tercja, mimo wielu starań i prób przyniosła po jednej bramce drużynie tyskiej i bytomskiej. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:5 i była to pierwsza (i mamy nadzieję ostatnia) przegrana drużyny Żaka Młodszego.

Należy wyciągnąć wnioski, trenować, podnosić poprzeczkę, dawać z siebie jeszcze więcej i grać zespołowo. Każdy zawodnik na lodzie jest potrzebny, każdy musi zostawić cząstkę siebie na lodzie, nie odpuszczać i walczyć do końca!

Bramki, Składy, Galeria – TUTAJ

prepared by sid & kofa ice hockey freaks