MUKS Naprzód Janów pokonany

11.10.2016

10 października 2016 r.  Żaki Młodsze rozegrały mecz na wyjeździe. Naszym przeciwnikiem była drużyna MUKS Naprzód Janów. Pierwsza tercja nie wróżyła sukcesu naszej drużynie. Zawodnicy grali bez wiary i mało zdecydowanie. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 2:3 dla naszej drużyny. Liczyliśmy na więcej… W drugą tercję nasi zawodnicy weszli odmienieni. Widocznie wzięli sobie do serca uwagi Trenera, który nie szczędził gorzkich słów w przerwie po pierwszej tercji. Słowa mobilizujące do większego wysiłku i zachęta do walki zadziałały na drużynę wspaniale! Nasi hokeiści konsekwentnie walczyli w obronie i przeprowadzali zdecydowane ataki, dzięki czemu nasza przewaga była w tej tercji znacząca. Tercja druga zakończyła się wynikiem 0:4 dla Polonii Bytom. Trzecia tercja to cztery trafione strzały naszej drużyny i czyste konto bramkowe po naszej stronie.  Brawa dla bramkarzy i obrońców!

Na naszym koncie mamy kolejne piękne zwycięstwo. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:11 dla TMH Polonii Bytom. Cieszy fakt, że z meczu na mecz tworzymy coraz lepszą drużynę, kolejni zawodnicy przejmują ciężar gry na siebie i walczą o zwycięstwo. Brawo!

dsc_7558

dsc_7433

dsc_7589

dsc_7646

dsc_7659

Bramki, Składy, Galeria – TUTAJ

prepared by sid & kofa ice hockey freaks